Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A pénzhez értő emberek vélemén...

A pénzhez értő emberek véleményére lennék kíváncsi, hogy ez a Club Asteria csalás vagy érdemes vele foglalkozni?

Figyelt kérdés
Egy munkatársam szeretne rábeszélni, hogy csak havi négy ezer forintot kell fizetnem, 75 hétig és utána szépen jövedelmez.
2011. okt. 9. 19:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tipikus MLM szarság, lehúzás. A gagyi kivitel, és a nem létező termék gyönyörű mutációja. Aki ezeknek fizet, vagy belép, az megérdemli. Én szóltam.


"Brian Tracy, John Assaraf, Emerson Brantly, Dan Ziegler, Judy Kaplan, Michael Flovers"


Biztos nagyon műveletlen vagyok, de a büdös életben nem hallottam ezekről az emberekről.


Amíg szar van, légy is van, csak fura, hogy még 2011-ben is felbukkannak ilyen átverések. :/

2011. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"A havi díj fejében a szolgáltatásokat ingyen vagy kedvezményesen igénybe lehet venni?"


Ne indulatoskodjál már! Pont azt mondtam, hogy ha megéri igénybe venni a terméket (szolgáltatást), akkor rendben. Ha a kérdező szerint megéri, akkor csatlakozzon. Ha pedig szerinte nem éri meg, akkor gyanítson átverést, mert akkor az másnak sem éri meg, és az bizony átverés!


"És olyan emberek adták a programhoz az arcukat mind, Brian Tracy"

Légyszíves ne ferdítsél! Brian Tracy nem adta az arcát hozzá! A CA felhasználja BT gondolatait, mint ahogyan teheti azt bárki! Ennyi. Ha a bankrablók iPhone-on beszélnek, attól még az apple nem adta a nevét és készülékeit a bankrabláshoz!


"Persze tipikus olyan ember vagy amit mindent leszól anélkül, hogy részletesen ismerné. "

Nem, ez tévedés. De felesleges is arról írnod, hogy milyen ember vagyok, hiszen nem ismersz. Írj arról, hogy a mondandóm milyen, azt már ismered! De leginkább adj választ a kérdésekre! Mik az "új termék" specifikációi? Mennyi az ára? Miért kell bepalizni akárhány embert, hogy megvehesd? Miért adócsal a cég, és működik illegálisan az országban?


"Szakértő vagy a témában?"

Igen. Ezért ismerem fel már szagról az ilyen csalókat, mint ez a cég is. Mégegyszer, hátha megmarad: ha nincs a cégnek terméke/szolgáltatása, amit versenyképes áron tud árulni azok számára is, akik nem csatlakoznak, csak vásárolnának, akkor egy bazinagy átverésről beszélünk. A CA-nak nincs. Tehát csaló. Ráadásul adócsaló is.


"Vagyonos ember vagy?"

Relatív. Nem panaszkodom. Van időm és pénzem is elég.


"Értesz valamihez Profi szinten?"

Igen, de miért fontosak ezek a kérdések neked?


"Okosabb vagy mint Brian Tracy"

Nem válaszolható meg. Mást tudok, mint ő. Az alma finomabb, vagy a kő keményebb?


"aki dolgozik benne vagy a termékeit és szolgáltatásit használja"

Visszakanyarodhatunk, rendben! Mutass kérlek legalább egyetlen terméket vagy szolgáltatást, amit megéri tőlük igénybe venni anélkül, hogy embereket szerveznék be!


Nincs ilyen! Mindenki azért csatlakozik, mert a beszervezésből pénzt remél! Ezért csatlakozott a kérdező munkatársa is, ezért gondolkodik rajta a kérdező is. És ezért csatlakoztál te is a 400e társaddal.


Ez a nagy többségnek bukta, és csak azoknak nem, akik kellően sok embert tudnak megszívatni maguk alatt! Ezért csak remélni tudom, hogy sikertelen leszel benne, mert ezzel sok társunk menekül meg az átveréstől.


Te is keress inkább magadnak valami rendes elfoglaltságot, ami a társadalomnak is hasznos! Lehet valami igazi MLM is!

2011. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 11. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!