Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Távmunka egy kismamának?

Távmunka egy kismamának?

Figyelt kérdés

Távmunkát keresek, de eddig amit találtam az mind átverés, vagy átverésgyanús volt. Pontosan tudom, hogy a fajáték összeszerelés kamu, továbbá minden, amiért pénzt kérnek.

Idénymunkákból van most plussz pénzünk, de fel fogjuk élni fűtéskor (egy fizuból élünk hárman, plusz gyes és csp). Sajnos valós meló nincs a környéken, se bölcsi, hogy utazva dolgozhassak!


2011. okt. 21. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

"Távmunkát keresek, de eddig amit találtam az mind átverés, vagy átverésgyanús volt. Pontosan tudom, hogy a fajáték összeszerelés kamu, továbbá minden, amiért pénzt kérnek. "


Igen, örülök, hogy nem hagyod magad megvezetni. Jó lenne, ha sokan lennének így, és kipusztulna végre a sok piramisjáték! Sajnos erre nincs sok esély.. Én is kismama vagyok hasonló helyzetben, írj egy privátot!

2011. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi a foglalkozasod? en rajzolok/ fenykepezek, azt adom el a kis webboltomban, meg fordítok


most szeretnem elkezdeni, hogy a dht-n megveszem olcson, a vateran eladom egy kicsit dragabban


en is kismama vagyok, es egy darabig itthon is maradok ugy tunik (mivul uton van a masodik baba)

2011. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
20:40-es. Tudsz valami jó lehetőséget? Mert ez engem is érdekelne, ha megosztod velem is! :-)
2011. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi az a dht?
2011. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

egy csomo dolgot olcson és keveset is lehet rendelni szallitasi koltseg nelkul


foleg nagykereskedoknek van


en pl 200huf/dbért vettem 12 db harisnyat (sajat hasznalatra akkor meg), ami ket eve hasznal a fiam, tuti jo, szép mintaval, mindenki dicseri.

2011. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
köszönöm!
2011. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!