Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Unaico-ba van itt olyan, aki...

Unaico-ba van itt olyan, aki belépett, de megbánta?

Figyelt kérdés
Kérem csak az szóljon hozzá, aki tudja mi ez, és be is lépett!!!!!!!!
2011. nov. 23. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Beléptem, nem vettem semmit, egy weboldal karbantartásához nem kell a weboldalt hetekre leállítani, de a teljes megújításhoz sem. Aztán kértem, hogy töröljenek. Nincs benne "befektetésem" (vagy inkább valami kínai ötletelő támogatása), tehát nem vesztettem semmit. Nekem nem jön be az a szöveg, hogy "bejön, mert a facebooknak is bejött"...
2011. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én még hitetlen vagyok a rendszerrel kapcsolatban, de az fix. hogy anno nagy szenzáció volt az iwiw, majd jött tőle sokkal jobb, a fb. és iwiw-en megcsappant a társaság, uncsi lett, én már onnan töröltem is magam, csak fb-on vagyok. De miért nem jöhetne valami, ami a fb-tól is jobb?
2011. nov. 23. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi fél éve csináljuk, de mi befektettünk a "Unaico"-ba fél éve és már most a részvények a dupláját érik, szóval megdupláztuk a befektetett pénzt. Most adtunk el részvényt és vettünk ki 4000 Eurót. Én tapasztalatból írom, hogy nem átverés, főleg ha kimegy a tőzsdére. Akkor egy részvény ami most mondjuk 0,3 eurót ér lesz 1 fölött (pontosan még nem tudni). Akkor gondolhatod mennyit hoz majd.

Én még nem csalódtam benne, csak pozitívat tapasztaltam.


A Sitetalk egy olyan közösségi oldal a "unaico"-hoz csatlakozva, mint a facebook, annyi különbséggel, hogy ez még új, egyfolytában tervezik még (a világ legjobbjai akik a faceb-ot is), és Ázsiába pl a facebook-ot be sem engedték, ez pedig ott is van.


A sitetalk és a unaico összekapcsolódik, de mégis más! Ne keverjétek össze.

2012. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen részvények? Hol jegyzik a részvényeket? Sehol max a saját belső rendszeretekben.


Ilyen még az Emgoldex, az uneico a Talk Fusion is. Ezek mind piramisjátékok.

Ahol már eleve pozíciót lehet vásárolni csak pénzért és cserébe nem kapsz semmit sem (Pl Talk Fusion) az már Piramisjáték.

Ha bináris rendszerről beszélünk és csak akkor kapsz pénzt ha már találtál X balekot akkor az szintén Piramisjáték. Ezt nagyon jól álcázzák valamilyen termékkel. Ha még termék sem lenne akkor lenne pilótajáték.

Ezzel szemben egy legális MLM rendszerben már az elején pénzt kereshetsz nem kell hozzá X ember aki befizeti az induló pénzt.


[link]

2012. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!