Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy szakács?

Mennyit keres egy szakács?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Függ hogy hol dolgozik,a Hiltonban biztos többet keres mint egy kifözdében.80-100 ezer és felette.volt egy szakács ismerösöm,ő 5 ezret kapott naponta!
2009. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
46%

én azt nem tom

de egy kérdés::

1 mennyit keres egy cukrász?

2 mennyt keres egy szakács??

3 nehezek ezek a munkák?????

2009. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
69%
én szakács leszek van még 1 évem 5 éves suliba voltam!hidd el k*rva jól keres egy szakács meg pincér is!Pláne ha szakács akarsz lenni kimész egy hajóra...és ott havi 5000eurót is akár megkeresheted!(én pl olyanra fogok menni:P)
2010. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Az tény hogy jól keres egy szakács külföldön és hajón. Viszont én is szakácsnak tanulok de ott hagyom ezt a szakmát. Mert egyrészt Magyarországon elavult a képzés másrészt nagyon nehéz szerintem ez a szakma 12-16 órákat kell dolgozni pörögni közben elviselni a basztatásokat stb... Igy nem éri meg. Hajón igaz hogy keres az ember vele akár 2 milliót Ft-t is havonta de 18-20 órákat kell dolgozni akár mindennap is. Igy sztem. nem éri meg.
2010. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
erre csak annyit tudok mondani hogy valamit valamiért nem?=)
2010. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Kedves hozzá szólók!


Többségében hülyeséget írtok...


Először is egy kezdő szakács folyami hajón 900-1200€ keres maximum,és ez persze nettó fizetés+ tip(borravaló)ami 200-800€./hónap.

Cég,hajó,és utas függő.

Tehát nagyon max.2000€. lehet keresni,pláne ha valaki kezdő,de ha nem kezdő akkor is csak max.1500-1600€.alapot adnak + tip,tehát max.2400€.


Hülyeség a 5000€. :DDDD


Angolos hajóra érdemes menni,mert az angol anyanyelvi utasok több tipet adnak,és legjobb az 1hetes utak pénz szempontjából.


Ausztriában,Svájcban,Németországban jobban megéri szakácsként,pincérként,cukrászként dolgozni.

Mert itt van szabadnap,akár még többet is lehet keresni,és a legtöbb helyen szintén ingyen szállás és étkezés van.


Tengeri és óceáni hajó más...


Kezdő szakácsot nem vesznek fel magyart ill.Kelet Európait,sárgákat dögivel...

Tengerin még csak-csak €.fizetnek de óceánjárón dollárban,de ha nagyon-nagyon tapasztalt(10-20év gyakorlat)szakács vagy,akkor se keresek havonta 1Millát....


Egy ismerősöm a cukrászok főnöke az egyik legjobb! hajós cégnél(tengeri)és kb.3000€ keres.

Hát igen...de ugye Ő főnök...több mint 10éve hajózik,és Eu.-ban is dolgozott már Ausztriában,Németországban,Svájcban,Angliában...sok helyen.Szakmájában itthon az egyik legjobb.:-)

2010. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja és igen min.12óra munka van egy hajón,de 2részletben...néha 14-16óra,sok mindentől függ,és a legtöbb hajós cégnél nincs szabadnap,de több folyami cégnél van fizetett!!! szabi ami akár havonta 8nap is lehet,cég függő,ill.függ attól hogy melyik országba van bejegyezve a cég,Svájc a legjobb.:-)

Örülnek a hajósok ha délután van 2-3óra szabadidejük.

Legtöbbször akkor is alszanak,mert hulla fáradtak.

2010. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ChleniX97 válasza:
hát nem minden igaz amit leirtatok. testvérem szakács kint angliába és az ő nagybáttya keres 1.5 millát és ő már 5 éve dolgozik kint. Testvérem kb 1 éve , kezdte mosogatósként és feljutott a szakács szintig itt már kb 500-600 ezret keres havonta és folyamatosan megy felfele .
2013. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!