Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fxpro metatrader tapasztalatok...

Lollesz kérdése:

Fxpro metatrader tapasztalatok? Van esetleg jobb is? Sok demót próbálgatok, de valami miatt ez most a kedvenc.

Figyelt kérdés
És még egy kérdés. A demószámla teljesen ugyanolyan mint a valós kereskedés? Le vannak vonva a jutalékok, díjak a demószámlán, mintha tényleg igazi lenne az egész? Vagy csak arra szolgál hogy megismerjem a felületet?
2011. dec. 13. 23:48
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

TC2000el kezdtem el demózni, kb 20. kereskedés után átálltam a Tadawul-ra ott demóztam 1 évig végül mikor már minden kereskedésem plusszos volt, elkezdtem plus500 on demózni kb 3 hónap után pedig a plus500-on, a kapott 5000Ftal neki vágtam élesben, de ez a közel múltban történt. Eddig egy éles kereskedésem volt ott 500 Forint haszonnal. A januárból szeretnék 3000 Forint+ al kijönni. Jah és továbbra is használom az összes platformot. 2 és fél éve csinálom aezt a tőzsdével...2012 be szeretnék mostmár egy minimális összeget csinálni belőle, majd 2013ban már egy tisztességesebb összegig eljutni.

Én úgy gondolom jól fel építettem magamnak az alapokat. Mind stressz kezelést tekinve, mind a techinaki elemzést nézve

2012. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én plus500al kezdtem, aztán átálltam a metatraderre, mert szeretek firkálgatni a grafikonra csatornákat, ékeket berajzolni, a plus 500ban pedig ilyen lehetőséget nem találtam. Az 5000es bónusszal viszont énis meg akarom próbálni elvégre veszítenivaló nem nagyon van. Gratulálok a sikereidhez, eredményes 2012 es évet kívánok :) Szívesen nyomon követném a menetelésed úgyhogy nyugodtan írd meg január végén, hogy sikerült e a 3000 :D
2012. jan. 3. 14:24
 13/13 anonim válasza:

5000Ft bónuszból felvittem 8300Ftra. Azóta lement az 5000Ft bónusz, és 3300van most a plus500-as számlámon. Ezzel már nem nagyon merek kereskedni, mert egy-vagy két rossz kereskedés, és már el is fogy a pénz.

Közbe elkezdtem ismerkedni az opciókkal, hedgelési stratégiákkal, és a nagyobb tőkeáttéttel, szóval egy időre, most tanuló fázisba tettem magam, és saját stratégián dolgozom.

Üdv.

2012. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!