Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha blogom van, az negatív...

Ha blogom van, az negatív dolog álláskeresésnél?

Figyelt kérdés
Jelenleg harmadéves közgazdász vagyok és egy 300 rendszeres olvasóval rendelkező szépségbloggal rendelkezek. Nagyon szeretem írni, kikapcsol és sok embert ismerek meg általa, de itthon mindig megkapom, hogy emiatt nem lesz majd normális állásom..és kezdek rájönni hogy lehet hogy igazuk van. Semmi olyan nincs a blogon, ami titkolnivaló lenne, nem teszem nevetségessé magam, de szüleim szerint egy megfontolt felnőtt nem csinál ilyet...
2011. dec. 27. 01:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem hátrány.

Amúgy ha Zsuzsi vagy, akkor ismerem a blogod és nagyon jó :)

2011. dec. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ :) Nem tudom melyik Zsuzsira gondolsz, livinpretty-s Zsuzsi a legismertebb szerintem, de ő bőven 300 olvasó felett van már régóta :) Én is szeretem az ő blogját amúgy nagyon :)

2011. dec. 27. 01:36
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Rá gondoltam, igen :)


De miért lenne hátrány egy szépségblog az álláskeresés során? Főleg ha nagyon jó az a blog. Én nem is mennék olyan helyre dolgozni, ahova emiatt nem vennének fel...

2011. dec. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Biztos a más korosztályi gondolkodás miatt, de szerintük így túl sokat ad ki magából az ember. Hogy miket vásárol,milyen (fantázia)sminkeket készít,a szoba környezetéből hogy hogyan él...én megérteni megértem,de mára már ez lett a hobbim :(
2011. dec. 27. 01:48
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy van valami igazság abban amit a szüleid mondanak.Az tény,hogy sok munkaadó megnézi a jelentkezők összes adatlapját/blogját amit valaha is feltett a világhálózatra. Ezért nem mindegy,hogy milyen képket teszünk fel magunkról,vagy milyen csoportban vagyunk,miket írogatunk..A munkám során nagyon sokszor volt rá példa,hogy bár az illető sosem tudta meg,de a felrakott képei miatt nem kapta meg az állást amire jelentkezett.
2011. dec. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
szerintem a szépségblog már eleve netevséges,már ha azt érted alatta,hogy fletöltöd a videóid mit vettél a rossamnba,hogy sminkeled ki magad,hogy nyomod fel a melleidet etc_D
2011. dec. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy informalo, igenyes, tisztan vezetett, (nem hulyeseggek teli, karomkodas, stb blog) akkor semmi hatranya. Sot, munkaltato rajon, hogy van hobbid, erdekelnek dolgok. Sot, vezetesi tapasztalataid is vannak, hisz 300 embert vezetsz, kovetnek. Csak vigyazz, hogy stilusos legyen. En ezt az erdeklodest meg meg is emlitenem egy interjun. Tobb oldaladat ki tudod mutatni. Sok helyen ertekelik.
2011. dec. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Egyszeruen nem hiszem el, hogy a livinpretty-s Zsuzsinak kozgazdasz diplomaja van
2011. dec. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ezért kell álnéven írni blogot.
2011. dec. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

FromOz: vagy csak azt látja a munkáltató,hogy egy óstobenkó picsä affektál és sminkel otthon a szobájában,és megvitatja a laptopjával az élet nagy gondjait miszerint megérte e 25 ezret elkölteni a rossmanban szájfényre,meg testápolóra ,anyuci pénzéből :D

Szerintem nevetségesek ezek a bologok,és épeszű ember ki fog röhögni érte

2011. dec. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!