Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol keressek ilyen munkát?

Hol keressek ilyen munkát?

Figyelt kérdés
februártól (akkorlesz vége a vizsgaidőszakomnak) szeretnék dolgozni pesten valamelyik inditex csoport (zara, stradivarius, bershka...) boltjában, mint eladó v bolti kisegítő. akár teljes munkaidőben is dolgoznék. hol kell ilyen álláshirdetést keresni? ahol én szoktam nézegetni (jobline stb) nem igazán találtam...
2011. dec. 31. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A honlapjukon nézed meg, hogy van-e karrieroldal, oda fel lehet tölteni önéletrajzokat vagy van elérhetőség, ahová várják. De személyesen is be lehet vinni önéletrajzot az üzletvezetőnek, néha ez a módszer jobban bejön.
2011. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nézed helyett nézd, bocs.
2011. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
egyvalamit árulj már el kérdező, ha neked a tescoban vagy a kínaiban ajánlanának munkát, esetleg több pénzért, akkor nem vállalnád el, mert nem márkás göncöket árulnak?
2011. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló!

igazából semmi közöd nincs is ahhoz, hogy miért az inditxes hálózatnál szeretnék dolgozni. sőt, tovább megyek. ha azért akarnék ott dolgozni, és nem egy kínai üzletben, mert az inditexnél divatos ruhákat árulnak, ahhoz se lenne semmi közöd.

de tudod mit, abban igazad van, hogy ha mindkét üzletben (kínai, meg mondjuk zara) felajánlanánk egy munkát, egyértelműen a zara-t választaná. hogy miért? mert érdekel a divat, és ezen a területen szeretnék dolgozni. ( a kínai üzletekben árult holmiknak pedig lássuk be, köz sincs a divathoz) nem tudom, hogy ez miért probléma, ha valaki mérnök, és kap egy állásajánlatot egy mérnöki munkára meg egy másfajta munkára, nyilván a mérnökit választja ő is hiszen ahhoz ért, az áll hozzá közelebb.

tehát nem értem a felháborodást a írásodban...

mindazon túl, hogy egyébként semmi közöd hozzá, hogy szeretnék ott dolgozni...

2011. dec. 31. 14:41
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
ha a zarában takarítónői állást ajánlanak, akkor közelebb fogod magad érezni a divathoz? XD
2011. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
zara-ban takarítónői állás? annyi eszed, mint egy marék lepkének...
2011. dec. 31. 16:18
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
És szerinted attól divattervező lesz belőled, hogy a Zara-ban vagy eladó?! Ne legyél már ennyire naív!!!
2011. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igazából semmi közöd nincs ahhoz, hogy hol kell ilyen álláshirdetést keresni.
2011. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
NEM DIVATTERVEZŐ AKAROK LENNI. ez megint egy olyan válasz volt, amit nem értek.. honnan jött ez neked, írtam én bármi ilyet???? nem akarok divattervező lenni, nincs hozzá tehetségem. kár volt kiirom ezt a kérdést, ennyi hülyeséget összehordani...
2012. jan. 1. 14:00
 10/15 anonim ***** válasza:

"ha valaki mérnök, és kap egy állásajánlatot egy mérnöki munkára meg egy másfajta munkára, nyilván a mérnökit választja ő is "


amúgy elmesélnéd, hogy a két eladói munka közt mi a különbség?

2012. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!