Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesom felajanlotta, hogy...

Tesom felajanlotta, hogy menjek ki hozza dolgozni. Te mennel? (Anglia)

Figyelt kérdés

Londonban egy hotelban takarit, es mondta h ha akarok akkor kimehetek hozza, mivel van felvetel. Mar a fonokkel is megbeszelte es a szerzodes is meg van. Mar csak ala kellene irnom.

Egy szakmam van itthon (cukrasz), erettsegi nincs.


Ti mennetek? Szallas, kaja biztositva lenne. Angolul kicsit beszelek.


19L


2012. jan. 8. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért nem mennék ki,mert tudom milyen kint szállodában takarítani.Én is dolgoztam benne,és borzalmas.rengeteget kell dolgozni,létminimumért,és az sem lesz jó a főnöknek..

Én a helyedben tanulnám az angolt,és akkor mennék ki,ha már tudom annyira,hogy tudjak minkát találni magamnak..

Hidd el nekem azért a pénzért amit szállodai takarításért adnak nem éri meg.

2012. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszod!


amugy ez egy kis 20 szobas hotel lenne, es reggel 7tol du 3ig tartana a munka ido. a szobakat meg egyutt takaritanank, mivel csak 2 housekeeper van.

2012. jan. 8. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,ha menni akarsz akkor úgyis kimész.Én mint írtam dolgoztam ilyen helyen(kis hostelben takarítottam én is,de nem leányálom.

De ha mennél akkor csakis úgy,hogy rövid időn belül keres másik melót(én ezt tettem)

2012. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mindenképpen menj ki hozzá, hiszen MO-nál biztosan jobb lesz ott...
2012. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én repülnék azonnal.
2012. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fizetéstől függ, vagyis főleg attól, hogy mennyit tudok félretenni. De valószínűleg mennék.
2012. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hetente min 210 font , adok levonasa utan.

plussz ebbol lejon meg a 30 font a szallasra hetente, plussz a kaja.


de szerintem megyek. sporolos tipus vagyok, remelem sikerulni fog :)

2012. jan. 12. 07:30
 8/9 anonim válasza:
Én tuti mennék,itt lassan már senkinek nincs jövője,munkája! A nyelvet hamar megtanulod,utána is tudsz váltani ha látod ,hogy nem felel meg neked ez!De akkor már ott leszel!Ki tudja itt meddig lesz munkád egy végzettséggel,érettségi nélkül!Már a több diplomások is lassan az utcán vannak!MENJ!
2012. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja és sok sikert!!!
2012. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!