Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pécsett lehet még egyáltalán...

Pécsett lehet még egyáltalán férfinak bármilyen lehetőségű munkát találnia? Ha igen ti tudtok?

Figyelt kérdés
Pécsen lakom,de most már jó ideje tartósan munkanélküli vagyok. :/ Nem találok sehol Pécsen belül munkát pedig interneten keresgélek,városban is mindenhol szétnézek,beadom az önéletrajzomat több helyre de egyszerűen semmi :S Szakács a szakmám de még abban sem tudok elhelyezkedni mert nincs benne gyakorlatom csak az iskolai amit egy munkahelyt sem érdekli. Tulajdonképpen az ég világon bármilyen munkát elvállalnék csak Pécsen legyen,a takarítástól kezdve a betanított munka az építkezős munka szóval bármi. Nagyon sok helyen dolgoztam már kis ideig,sokféle melóban jártas vagyok. 21/F
2012. jan. 18. 21:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!