Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék tanácsot kérni az...

Szeretnék tanácsot kérni az alábbiakban leirtakkal kapcsolatban. Lenne egy au-pair állás külföldön..mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

lenne egy au-pair állás külföldön..mit tanácsoltok?mit érdemes beleirni a levélbe magamról h tuti nyerő legyek?

Nagyon köszi elöre is a válaszokat!


2009. máj. 28. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Többször is dolgoztam Angliában, de au-pair sose lennék. Miért jó az neked? Heti szaros 60-70 vagy kevesebb fontért?

Hát...mindenképpen jó dolgokat írj magadról, milyen tapasztalataid vannak gyerekekkel, esetleg ha tanulmányaidból meg tudsz említeni valamit, ami ezzel kapcsolatos, hogy egyedülálló vagy, hogy nyelvet szeretnél tanulni, miért szeretnéd ezt a melót (amit nem értek), mik a terveid a jövőre, hogy milyen rendszerető vagy...ilyeneket sztem

2009. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék au-pair lenni,mert nagyon szeretem a gyerekeket,szeretnék világot látni és külföldön ez a legmegfelelőbb munka számomra!
2009. máj. 29. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!