Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kitöröltek a munkaügyi...

Ha kitöröltek a munkaügyi központ nyilvántartásából, mikor regisztrálhatok újra?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a törléstől számítva 3 hónap múlva ismét lehet regisztrálni, de nem vagyon benne biztos, nem találtam sehol információt róla.
2012. jan. 25. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Munkaügyi segélyt úgy tudsz igényelni-mert gondolom erről van szó mert mással nem igazán foglalkoznak-hogy az elmúlt 4 évben igazolni tudsz minimum 365 munkanapot.
2012. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem. Engem nem a segély érdekel hanem hogy kitörléstől számítva mikor regisztráltathatom magam újra!? De azért köszönöm a választ.
2012. jan. 25. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha az álláskeresőt együttműködési kötelezettség megszegése miatt törölték a nyilvántartásból, az újbóli nyilvántartásba vételre csak a törlést követő 60 nap eltelte után kerülhet sor. "

[link]

2012. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 25. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Az elmúlt négy évben, 365 napot? Én március óta vagyok újra munkanélküli, előtte hat hónapot dolgoztam, azt megelőzően meg folyamatosan éveket. Akkor Én miért nem lettem segélyre jogosult?
2012. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már nem az elmúlt 4 évet, hanem csak hármat néznek.

A www.afsz.hu oldalon az álláskeresőknek részben megtalálod.

2012. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!