Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra elég ha a...

Állásinterjúra elég ha a bizonyitványok másolatait viszem, nem az eredetit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, több helyen kifejezetten kérik, hogy mutasd be az eredetit. (Másolatuk általában már van, hiszen azt megküldted az önéletrajzal)
2009. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem még sosem kértek. Elég volt beküldeni az önéletrajzzal a másolatot. Sőt ezt sem kérték mindne esetben. Van ahol csak akkor kérik, hogy hozd be miután felvettek dolgozni.
2009. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kérik előre, állásinterjúra nem kell bizonyítványt vinni.
2009. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kérik akkor kell elvinni és akkor valóban az eredetit, ha viszont be kell küldeni, akkor nyilván másolatot küldesz egyéb esetben nem kell vinni, pl ha behívtak állásinterjúra akkor nem kell vinni, csak ha kifejezetten kérték is.
2009. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
80%

Ha kérik, akkor vidd be. Egyébként alapesetben, ha nem kérik, akkor nem kell vinned.

Okos pályázó mellékeli a pályázatához a másolati példányokat. Az, hogy eredetit viszel-e vagy másolatot, az töknyolc, kivéve, ha kifejezetten eredetit kérnek.


Eredetit én pl. nem szoktam kérni, mert az információtartalom ugyanaz a másolatnál is (referenciaellenőrzéshez szoktam bekérni), az eredeti nélkül meg úgysem léptetnek be jobb helyeken...


Üdv. egy HR-es

2010. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tapasztaltam, hogy nyilván, ha kérik, vidd el az interjúra az eredetit, hiszen a másolat már megvan nekik. De én mindig szoktam az interjúra is vinni, ha kérik , ha nem. Ha ott van nálad, sosem rossz dolog.
2010. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!