Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy juthatnék fel Pestre?...

Hogy juthatnék fel Pestre? Nagyon szeretnék ott dolgozni, de nem tudom hogyan vágjak neki!? Nincs olyan munka ahol szállást is biztosítanak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen szakmád van?

Pl. ápolónőknek van lehetőségük nővérszállóra menni.

2009. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kereskedelmi végzettségem van!
2009. máj. 30. 19:40
 3/5 anonim válasza:

Mi gyűjtöttünk pénzt annak idején a párommal és kivettünk egy albérletet. Olcsót...és rosszat még a falak is penészesek voltak és a VII.kerben volt. De kezdetnek jó volt az is. 1 hónapon belül volt állásom (én is kereskedő vagyok) persze az is rossz volt de valahol el kellett kezdeni.

Ma már egész más a helyzet, saját kertes lakásunk van pest mellett. Megérte. Nekem annyira bejött, hogy én azt mondanám neked ha kell vegyél fel hitelt. Eleinte nagyon nehéz lesz de 1-2 év és nem bánod meg. Én már 7 éve jöttem fel. Ahol én laktam ott csak éhen lehet halni kb. Pedig az is nagyváros.

2009. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen,párban könnyebb!Én meg vagyok egyedül,barátaim nem akarnak jönni egyedül meg egyáltalán nem könnyű!Valami alap tőke is kéne, hogy elinduljak,de jelenleg munkám sincs....szóval nem egyszerű ez :)
2009. máj. 30. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy van,csak nem a kereskedő szektorban... Valami termelőcégnél próbálkozz,ott kell egy évet kihuzni,aztán már lesz megtakarításod. csak hát...kemény munka.
2010. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!