Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen vállalkozás ötletek...

Milyen vállalkozás ötletek vannak, amivel 300. 000 Ft-os befektetéssel havi 100. 000 Ft hasznot biztosra meg tudok termelni?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki lehülyézne, nem én álltam elő ezzel a (szerintem őrült) ötlettel, hanem apukám találta ki, de nekem kell megvalósítanom. Gondolom apunak nem menne a dolog. Tehát ne engem hülyézzetek le légyszíves, ha nagyon hülye ötlet, azért kérdezem, mert én nem tudnám megcsinálni.


Sajnos az egészségi állapotom miatt (kiskoromban rákos voltam, aminek szövődményei vannak), nem tudok fizikai munkát elvégezni, ez miatt korlátozottak a lehetőségeim.


Apukámat ez persze nem hatja meg, többet vár el tőlem, mint amire képes vagyok. :(


Valami ötlete van valakinek, amivel kivitelezhető ez a dolog?


2012. febr. 5. 08:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy lehetetlen kérés - pláne, mivel 3 kilóból még megalapítani sem tudsz egy KFT-t, nemhogy elindítani.


Továbbá legalább egy 100K-t elvisz egy cég fenntartása akkor is, ha 0 ft bevételed van. Ha meg van bevételed az után adóznod kell.


100K tiszta profithoz megközelítőleg 350-400e forint bevételt kéne produkálnod ha szolgáltatásról van szó (és minden legális), ha pedig teszemazt árulsz valamit (ami non-szensz, mert 3 kilóból nem lehet árukészletet fenntartani) és 30% az árrésed, akkor még ennél is több bevétel kéne.


Másszóval ez lehetetlen.

2012. febr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Ötletet sem adott hozzá? Szerintem is őrültség.
2012. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

De volt ötlete. Nemrég csődbe ment egy lángossütő a régi buszmegállónál. Sok volt a helység bérleti díja, és kevés volt a vevője. Ezt akarja nekem kibérelni, és ott kellene egyedül dolgoznom. Meg kellene termelnem a bérleti díjat, a vállalkozói engedélyem díját, és az ehhez kacsolódó járulékos költségeket, az alapanyag díját, plusz a 100.000 hasznot, egy olyan vállalkozásban, amibe más bele bukott.


Persze az egészségi állapotom miatt ezt nem igazán tudnám bevállalni, még akkor sem, ha biztos üzlet lenne, de más már bele bukott.

2012. febr. 5. 09:16
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
A lángossütő szerintem is felejtős, de nem tartom lehetetlennek a 100.000 ft kitermelését 300.000 ft-ból. De nyilván nem úgy kell kezdeni mint amit a lámák mondanak hogy Kft alapítás meg ilyen ökörségek. Ami kell neked, az egy K**VA jó ötlet. Ezen gondolkodj.
2012. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs ötleted, írj egy tőzsdei kereskedőprogramot, ami hozza a havi 30%-ot. Devizaszámla nyitása kb díjmentes, csak a tőke utalása kerül pénzbe. A programnyelv a fejleszői környezettel együtt letölthető, magyar nyelvű oktatói segédanyag is van az interneten.
2012. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Fasza tanácsok,,,
2012. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Ti aztán tényleg tudtok f@sza tanácsokat adni szegény srácnak.


Nem elég, hogy az apja hülye, még buzdítsátok arra, hogy mutyizzon valamit egy jó ötlettel vagy csessze el a 3 kilót tőzsdén (30% havonta mi? Hát persze....)

2012. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Már vártam a tartalmas hozzászólást. :) azt akarod mondani hogy nem lehet olyan programot írni, ami 30%-ot hoz a tôzsdén?
2012. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%

Én a fele vagyonomat odaadnám, hogy ha írsz nekem olyat ami a havi 30%-ot teljesíti 1 éven át.


Ja, de benne van a kockázat hogy egyszer az egészet elbukja? Az úgy nem üzlet.


Érdekes, hogy a világon soha nem volt még senki, aki ezt teljesítette volna 100.000 dollár felletti számlával.

2012. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kihívás elfogadva.
2012. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!