Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznál külföldön kínainak?

Dolgoznál külföldön kínainak?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék nem vagyok rasszista.De sok helyen hallottam hogy külföldön kínainak és töröknek nem ajánlatos dolgozni mert vagy nem jelentenek be vagy a töredékét kapod annak amit egy helyi ember adná.
2012. febr. 10. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Itthon is ezt csinálják, nem csak külföldön.
2012. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én külföldön élek és dolgozok és kínai a főnököm :D Habár nem ő dönt a fizetésről és a bejelentésről (hálistennek) de megköveteli a kemény munkát, vagy beleadsz mindent vagy mehetsz haza.

Igazából indiainak nem dolgoznék soha, folyton kivételeznek a saját fajtájukkal (persze én se vagyok rasszista, csak ezt figyeltem meg).

2012. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ma 14:14

Mi a véleményed a kínai munkaadokról?Rendesen megkapod a pénzt és rendesen be vagy jelentve?Korrekt veled?

2012. febr. 10. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendesen be vagyok jelentve és rendesen kapok pénzt is.
2012. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem hogy melyik országban dolgozól?
2012. febr. 10. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még itthon sem dolgoznék nekik. Egyszer volt hozzájuk szerencsém, de be sem voltam jelentve..ect..
2012. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah, de a Densoban viszont más volt, igaz ott meg külsős voltam, és a külsős cég ba..szott el vmit, már nem tom, rég volt, de szívtam miattuk..
2012. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Angliában dolgozom.
2012. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!