Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaptam egy külföldi munka...

Kaptam egy külföldi munka lehetőséget de arab a munkáltató! Mennyire megbízhatóak az arabok és milyenek valójában?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy ide tettem fel a kérdést csak gondolom itt többen nézik.Szóval milyen emberek az arabok és mennyire lehet bennük megbízni?Nem vagyok rasszista de sokan hallottam a törökökről,arabokról,kínaiaktól hogy nem nagyon fizetnek.köszi
2012. febr. 15. 14:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy mi lenne ez a munka? Mindenesetre tájékozódj és érdeklõdj mielõtt belemennél.
2012. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én vigyáznék ezzel,mert még itthon is sok az átverés.Nem vagyok rasszista,de én lehet,hogy nem mennék bele.Inkább leszek csóró,minthogy valaki tönkretegye az életemet.Mert sose lehet tudni.Ráadásul sehol sincs munka,még Svájcban sem,van kint rokon,ő is néha hetekig otthon ül.És pont ilyen helyzetben jönne egy jó munkalehetőség...hát,az túl szép,hogy igaz legyen.
2012. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én sem mennék bele,de a munka jellegétől is függ,hogy mennyire verhetnek át..nekem Dániában nem voltak jó tapasztalataim az arabokkal,sok kelet európai lányt kihasználtak,olcsón dolgoztatták őket és némi "ellenszolgáltatásért" szobát is szereztek nekik..szóval általában nem törvényesen csinálták a dolgokat és még az sem zavarta őket,hogy lebuknak..
2012. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!