Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova érdemes kimenni szakácsnak?

Hova érdemes kimenni szakácsnak?

Figyelt kérdés
3 éves tapasztalatom van,ahol most vagyok nagyon megbecsülnek,de szeretnék külföldre menni,felsőfokú angol,középfokú német és olasz nyelvvizsgám van (és tényleg beszélem a nyelveket)
2012. febr. 17. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szinte bármelyik nyugat európai országba érdemes kimenni, ha beszélsz németül, meg angolul akkor főleg: Németország, Svájc, Anglia, Ausztria, Málta.
2012. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hol kapnám a legjobb fizetést az ottani árakhoz képest?
2012. febr. 17. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nekem vendéglátóipari vállalkozásom van. Főként Ausztriában vannak éttermeim. Bécs,Salzburg,Steyr.. felső kategóriás helyek. Ezenkivül Szlovákiában, Csehországban és Romániában van lehetőség a jövőben munkát vállalni szintén exkluzív éttermekben. Amennyiben van tapasztalatod, hivatásként kezeled a főzést, nem csak szükség szerint, és valóban jól beszélsz nyelveket, akkor privátban tudok munkalehetőséget ajánlani.

2012. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is Ausztriára szavazok. Remélem nekem is ilyen szerencsém lesz majd, hogy a kérdésemre érkezik egy munka ajánlat :) Sok sikert
2012. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mindenféleképpen svájc a legjobb. én már dolgoztam németbe meg ausztriaba is. ha étterembe dolgozol akkor kapsz minimum kétszer enni otthon tehát már csak egyszer kell. Nagoyn sok pénzed nem megy el kajára. még ugyis ha levonjuk a szállást , minimum 1700 eurot kapsz . és ezt a segédszakácsok, konyhai kisegitők, fiatal szakácsok kapják. Én mint segédszakács dolgoztam svájcban, s mindent levonva kerestem 2200 fr felett. számolj utána... szakácsként nem kapsz ennyit seholse... azon vagyok, hogy minél hamarabb ujra kimenjek. inkább várok rá több időt de megtérül mert a penz dupla annyi mint németbe vagy ausztriaba, s a penz a duplája
2013. jan. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a németül beszélőknek ez olyan mint dubai
2013. jan. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!