Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapestről elmennék Debrecenb...

Budapestről elmennék Debrecenbe dolgozni, ha ott van csak rá lehetőséged? és nem rossz ajánlat?

Figyelt kérdés

Gyakornoknak kell elmennem, kötelező, ezzel folytathatom csak a 2. évemet.

Már 30 helyre referenciával együtt, önéletrajzzal leadtam a jelentkezéseimet, de még reakció sem érkezett.

És most van lehetőségem Debrecenbe.

Ti bevállalnátok? 90 óra gyakorlatról van szó. Nagyon fontos, hogy grafikai cég legyen, mert én alkalmazott grafikán szeretnék elhelyezkedni.

Mit gondoltok? Nincs ismerősöm Debrecenben, 2-2,5 hétről van szó.


2012. febr. 21. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Mivel nekem a legtöbb rokonom debreceni,így egy percig sem gondolkodnék,hanem mennék.


De ha nem lenne rokon,akkor is mennék 3 okból is

1.kaptál egy esélyt,lehet,hogy évekig nem lesz még egy ilyen esélyed.

2.Így meglesz a ledolgozott időd ami kell a továbbtanuláshoz

3.Debrecen csodálatos város.Unatkozni nem fogsz,és legalább te is megismered országunk egyik legszebb városát.

2012. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
mitől olyan csodálatos,mond már el ?! nagytemplom,csonkatemplom,piac utca -és kész,egy koszos,büdös ,igénytelen betondzsumbuj az egész
2012. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ne viccelj már! Amíg csak a kérdésedet olvastam, azt hittem, oda kellene költöznöd. De hát ez csak két hét! Felfoghatod nyaralásnak is. Ha letelt a munkaidőt, sétálgathatsz a városban, elmehetsz az Aquatikumba pancsolni, a Nagytemplom előtti téren lévő Szabó Magda könyvesboltnak isteni cukrászdája van. Szóval unatkozni garantáltan nem fogsz, a munkahelyeden barátokat is szerezhetsz.
2012. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszolóval értek egyet.

Nem évekről beszélünk, két hát nyári szünetről. Érezd jól magad!

2012. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm.

viszont nincs senki ismerősöm, hol tudnék megszállni? a munkahely mondta, nem tud biztosítani szállást. Illetve ezért nem fizetnek nekem semmit. Még költőpénzem sem lenne.

2012. febr. 21. 14:07
 6/6 anonim válasza:
Bele lehet fejezni Debrecen szapulását! Sokan vannak, 208 ezer fővel Európai viszonylatban sem kisváros (pl. Genfben is "csak" 190 ezren vannak). És igen is szép! Jönnek azzal hogy; "csak a piac utca, meg a nagyerdő oszt jó napot" primitív szöveggel, csak elfelejtik hogy a piac utca az ország eggyik leghosszabb több kilóméteres főutcája és számos más utca nyílik belőle melyben szintén sok, régi és szép többszintes épület van. A Kölcsey központban egész évben színvonalas kultúrális programok vannak, a virág karnevál rengeteg embert vonz. Művész mozi is van igényes filmekkel (apolló a miklós utcán). ezen kívül gazdag történelemmel rendelkezik a város. Hogy sok a a betondzsungel, azt pedig minden nagyobb magyar város el mondhatja magáról, itt ne jöjjenek az 50 ezres Egerrel. Szóval tessék leszálni Deb-ről!
2012. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!