Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem teremtenek munkahely...

Miért nem teremtenek munkahelyeket a "céges" gazdagok?

Figyelt kérdés
Van egy haverom elég sok pénze van de nem adna munkát senkinek.

2012. febr. 21. 13:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Sztereotíp? Nekik, a "gazdag" cégvezetőknek az a céljuk, hogy egy jól működjön a vállalatuk és nem az, hogy eltartsák fél Magyarországot.


nem is várom el a gazdag cégvezetőktől, hogy több munkahelyet csináljanak saját kárukra, hogy xyz-nek jó legyen, ez szimplán nem az ő feladatuk. elvégre nem őket választottuk meg azért mert azt mondták 1000000 új munkahelyet létesítenek...

2012. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Értsd, a profitorientált céget, és nem humanitárius szervezetet üzemeltet?
2012. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is vállalkozó vagyok, de egy személyben dolgozom is. Mert napi 5-6 óra munkába nem halok bele, erre nem fogok felvenni egy embert.
2012. febr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
most te ennyire irigykedsz a haverodra, hogy sok pénze van vagy ez egy provokatív kérdés, hogy jól lehordjon mindenki és az olyan vicces, mert egyébként elég undorító a hozzáállásod, jó, hogy nem az én "haverom" vagy.
2012. febr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jó, hát itt elég egy rossz számla vagy elég 1 napot késni az utalással akkor a 25 éves barátság az úgy ugrott, hogy te azt el nem képzeled...
2012. febr. 23. 15:44
 16/18 anonim ***** válasza:

Jah, hogy te Nala dolgozol???


Mar elnezest, de orulj, hogy adott Neked munkat...

En speciel nem vagyok zsido, de csaladot baratot nem keverek uzlettel, abbol a kicsi szivessegbol amire megkertek is mekkora hiszti lett... Utana mar johettek a penzukkel hogy forgassam meg nemet mondtam...

2012. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem dolgozok nála, külsősként időnként tolmácsolok a partnereinek és néha könyvelési dolgokban segít nekem.
2012. febr. 23. 16:37
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert ezen "társadalmi rétegnek" ez nem érdeke. Ez csak fölös pénzkidobás lenne. Ezen mocskoknak csak egy lételemük van a pénz és ehhez tartozó hatalom. De az is egy jó kérdés, hogy lett valaki "gazdag" egy ilyen szegény megtépázott országban?! A nemzeti vagy 90%-a szőrén szálán eltűnt, ami ugyebár nem 1-2 milliárdocska. Ezen adócsaló és országszétrabló réteg nem fog egyetlen munkahelyet sem teremteni. Csak mutogatni, hogy mit "szereztünk" az elmúlt 22 év alatt. Ha ezen "nem akarok csúnya jelzőket használni" rétegre vársz akkor csúnyán csalódni fogsz. A gazdagoknál undorítóbb réteg nem létezik, hidd el. Hol van munkahelyteremtéskor a 100 leggazdagabb "magyar". hm? Hol vannak ezek, amikor adakozni kellene? Kolontárnál szerinted kik adakoztak? Ezek? jó vicc áh dehogy. a szegények, mert csak ők tudják átérezni azt, hogy mit jelent az hogy "nincs".
2012. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!