Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki megrendelte a penzkereses-...

Aki megrendelte a penzkereses-interneten.hu weboldalról az Internetes pénzkeresési módszerek 2. 0 megoldáscsomagot, milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Sok oldalon olvastam erről a csomagról hogy sok hasznos információt és lehetőségeket tartalmaz.
2012. febr. 25. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz hozzá gyomrom, én is az emberek naivitásából szeretnék majd megélni!
2012. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vettem meg de belenéztem, mivel ismerem az eladót. Ha van rá pénzed és lelki erőd hogy végigcsináld a leírtakat akkor működhet, de nem 1 hónapos a megtérülés, főleg ha 0 fogalommal kezdesz bele.


Ha tudd hol keresd az infót akkor a neten is össze lehet szedni amit a könyvben leírnak, persze angol oldalkon.


Weboldalkészítés, adsens, partnerprogramok, saját termék eladás stb. Igazából annyi a lényege hogy egy magyar nyelven íródott összefoglaló.

2012. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy ha van elég kitartásod működhet!"működhet" :-D
2012. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen, munka nélkül nem lehet pénzt keresni ezt az oldalon is írják.


Így kezdődik: "Nem leszel munka nélkül milliomos! Sok weboldal kínál olyasmit, hogy munka nélkül lehetsz milliomos vagy akár milliárdos pár hét alatt. Természetesen ilyen megoldás nem létezik, egyszerűen nincs olyan módszer, hogy Te megnyomsz egy gombot és a pénz ezután Ömleni fog hozzád!"


Én részletesen elolvastam és azt láttam, hogy ez NEM egy gazdagodj meg munka nélkül egy nap alatt oldal.


Ez az oldal nem munkát és nem állást kínál, hanem egy könyvet (elektronikus formában DVD-n), amiben le van írva, hogy hogyan lehet az internet segítségével pénz keresni. (infó termékkészítés, partner programok stb.)


Gondoltam megrendelem, mert az nem létezik, hogy nem lehet pénzt keresni az interneten, mert akkor az interneten lévő összes cég már rég csődbe ment volna.


Részletesen és érthetően ki van dolgozva. Jópár fejezetet elolvastam belőle, nekem bejött eddig.

2013. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!