Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek jól lehet ezzel...

Szerintetek jól lehet ezzel keresni?

Figyelt kérdés
Személyi edző + idegen nyelvel külföldön. Mennyire van kereslet rá nehéz munkát találni illetve mivel a legkönyebb elhelyezkedni külföldön
2012. febr. 28. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugaton is nehéz elhelyezkedni most, mindenhol nagy a munkanélküliség. Nem elég hogy jól tudod a nyelvet (ez alap), és van tapasztalatod, szerencse, vagy ismeretség sem árt.
2012. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt értem de biztos vannak olyan végzettség amivel könnyebb elhelyezkedni.
2012. febr. 28. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Vendéglátással nem túl nehéz melót találni.
2012. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy orvosként. Nem is tudom, ha külföldön kevés az ilyen szakember, akkor biztos el tudnál helyezkedni, és a fizu sem gondolom, hogy olyan rossz lenne. Ne haragudj, ez nem nagyon volt hasznos válasz:) Azért én sok sikert kívánok.
2012. febr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ázsiai országokban sok külföldi személyi edzőt keresnek, ott érdemes próbálkozni (UAE, Kína, Thaiföld, Indonézia, Izrael, Katar, Kuvait, Szingapúr, Hongkong, stb.), de Európán belül is keresnek személyi edzőket, én leginkább Görögországban láttam angol nyelvű hirdetéseket.
2017. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!