Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem Mc'Donalds-ba...

Jelentkeztem Mc'Donalds-ba dolgozni, mennyi idő után hívhatnak be szóbeli beszélgetésre?

Figyelt kérdés
Szeretném megismerni belülről az étterem működését, mivel hasonlót szeretnék nyitni a közeljövőben. Szerintem ez a legjobb mód ahhoz, hogy megismerjem a rendszert. Körülbelül 2 hete jelentkeztem. Van valakinek tapasztalata, információja, hogy mikor hívnak vissza szóbelire? Mivel e-mailt kaptam már, hogy akit érdemesnek tartanak, azt visszahívják. Várjak erre vagy nézzem meg a KFC-t illetve Burger Kinget?
2012. márc. 2. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbálj személyesen érdeklődni, annyira nagy a túljelentkezés a bölcsészek miatt, hogy már nehéz bejutni
2012. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gordon Freeman ***** válasza:

Bizony jól mondja az első.


Nekem a facebookon a mekis lapot üzemeltető személy mondta, hogy inkább hagyjam az e-mailes dolgot, hanem telefonáljak be a szél kálmán téri irodájukba.

Meg is tettem kb. egy hete.

Azt mondták, hogy most semelyik pesti mekibe nem vesznek fel semmilyen posztra embereket.

Hát ez van...


A burgert k.-t is felhívtam és ugyanez a helyzet.

Nem az a célom most, hogy elkeserítselek, de ha netán ott szeretnél dolgozni az mindenképpen becsületedre válik, ugyanakkor számíts arra, hogy ha lesz üres hely, arra is legalább kétszázan fognak lecsapni és versenyezni kell majd a többi jelölttel.


Jellemző ez a magyar munkaerőpiac katasztrofális helyzetére, hogy gyorséttermi nem túl álommeló megszerzése érdekében is vért kell izzadnod, míg bekerülsz.

Nem beszélve a bentmaradásról...


De sok sikert.

2012. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Nem sietem el a dolgokat, de ahogy látom ők sem... Majd egy ismerőssel felvetetem magam, akkor talán nagyobb lesz az esélyem. Lehetne jobb is a helyzet, mi?
2012. márc. 7. 19:11
 4/7 Gordon Freeman ***** válasza:

sokkal jobb, de hogy legyük optimisták:

innen már csak felfelé van út! :)

2012. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Így van, nagyon tetszik, hogy pozitívan látsz!
2012. márc. 9. 23:20
 6/7 Gordon Freeman ***** válasza:

persze, mivel nagyon fiatalnak gondollak, manapság meg egy hozzáad hasonló nem teheti meg, hogy elkeseredik!

én sem teszem pedig már kaptam pár pofont, de így utólag mindegyik kellett ahhoz, hogy ilyen ember legyek és ez jó dolog végülis...


Ja, és mivel engem is érdekel egy mekis meló, ha találtál magadnak, csak szólj melyik helyen és van-e ott jelenleg felvétel :)

2012. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdező, nyitottál végül éttermet? remélem jól megy!:) sok sikert!
2013. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!