Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beadtam egy álláspályázatot...

Beadtam egy álláspályázatot személyesen, beadandó okirat az erkölcsi bizonyítvány is, de azt mondták ott hogy nem gond azt el tudom intézni elbírálás után is. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Van okom aggódni hogy félreteszik önéletrajzomat és nem foglalkoznak vele mivel nincs az ott, vagy emlékezni fognak hogy ezt mondták?
2012. márc. 22. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Az erkölcsi bizonyítványnak költsége van, logikus hogy csak azzal váltatják ki, aki megfelelt az interjún.
2012. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az erkölcsinek ára van, ahogy írta vki előttem is. Plusz ha a postán kikéred, kb 2 hét mire megkapod. Ezért szokták csak akkor kérni, ha már a meghirdetett állásra próbaidőre felvesznek vkit.
2012. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az álláshirdetésben benyújtandók között szerepel de én nem adtam azt be. Remélem így is van esélyem és emlékezni fognak rá hogy azt mondták nekem mikor személyesen bevittem, hogy ráér akkor is majd igényelni.
2012. márc. 22. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!