Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1 millió forint megtakarítás...

1 millió forint megtakarítás jónak számít 27 évesen?

Figyelt kérdés
Saját erőből szedtem össze. Szüleim tanárok, úgyhogy tőlük sok pénzt sose kaptam, 24 éves koromig egyetemen tanultam. Most dolgozom eléggé átlagos fizetéssel, de abból legalább fenn tudom tartani magam. Más hol tart ennyi idősen?

2012. ápr. 3. 20:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Vállalom a rozsdás szöget!!

[link]

...legalább vedd a fáradságot és nézd meg!

2012. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 kapo1588 ***** válasza:
ne halgass az előttem szólóra én a helyedbe felhívnám az asztroshowt ők lehet még meg is tudják tízszerezni:D:D:D mágikus fonallal megoldható..
2012. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Autó rádió szól. Baleseti hírek:' kérem vigyázzanak mert egy őrült a négysávos autópályán szemben közlekedik a forgalommal'

Az okos rádió hallgató: mi az hogy csak egy, .....mindenki! :-)

Elottem szolo! Rá kellene jönni merre haladsz!

2012. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy én "csak"26 vagyok,de nekem csak fele ennyi van.Mondjuk én albérletben lakom és minden évben elmegyek nyaralni. Saját lakásom önerőből úgysem lesz,hitelt nem akarok fizetni.Azt meg nem akarom,hogy 55éves koromra jussak el oda,hogy vettem egy saját lakást,de soha nem voltam nyaralni.
2012. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 kapo1588 ***** válasza:
Kérdezőt meg lehet kérdenzi hogy mennyit tud félrerakni? bankbetétet preferálja?
2012. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Én 22. Önerőből 1,5 m szabad tőke. Saját lakás nincs, diploma nincs. Tehát ha nem szedem össze magam, akkor én jóval kevesebb szorzóval fogok operálni a jövőben. :/ Kérdés, lehetnék/lehettem volna jobb is?
2014. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én meg 25 vagyok, és 3 éve nincs munkám. Még a 3 műszakos, nettó 300Ft/óradíjas szalagmunkára sem vesznek fel. 3 szakmával rendelkezem.
2014. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Más sehol nem tart ennyi idősen... :)

A legtöbb ember a lejtőn. :)

2014. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!