Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elküldtem az önéletrajzomat...

Elküldtem az önéletrajzomat egy álláshirdetésre, amiről kiderült, hogy ilyen átverős távmunka. Most fenyeget az illető. Lehet valami ebből?

Figyelt kérdés
Úgy volt hirdetve hogy irodai állás és én elküldtem az önéletrajzomat, amiben persze benne van a címem, telszámom, szül. helyem stb. úgy ahogy az egy önéletrajzban szokott lenni. És még képet is csatoltam... Amikor vissza írt hogy mi ez felháborodva vissza írtam hogy csalók stb. stb. meg hogy ismerem ezt....fizess 600 ftot stb... erre ő most fenyeget hogy tud minden adatot rólam, meg van fényképe is és felrak az internetre. Mi tud csinálni? mi bajom lehet ebből? ő akar behúzni és még fenyeget is? köszi előre is :)

2012. ápr. 6. 20:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
elküldte a címét vagy bankszámlaszámát ahova fizetned kéne?
2012. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

ne félj

csak fenyegetőzik

semmi haszna nincs abból, hogy felrak a netre

és mit írna a képed mellé?

hogy azt mondtad rá, hogy csaló?

ugyanmár

pont hogy neki lenne félnivalója

mi az amit ő most el szeretne érni? mit akar tőled?

hogy dolgozz nála? ezek után?

2012. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Ne fizess !!!!

Viszont ha úgy teszel mintha, akkor megszerezheted az ő adatait, mint cím, vagy bankszámla, attól függ mennyire okos...

2012. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
a címe meg van és a bankszámla szám is.
2012. ápr. 6. 20:25
 5/40 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a tipikus stratégia volt, vagyis, hogy a legjobb védekezés a támadás. Biztos meg akar félemlíteni, hogy ne járjon el a szád. De nem hiszem, h fel rak vhova, mert hova tenne fel, meg mit írna oda?
2012. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne félj, ebből nem lehet semmi bajod!!!!


Jól kezdi a munkaadó hogy fenyegeti az embert.... na szép!


És mégis hova rak fel az internetre, és milyen szöveggel???? Jaj ő az aki nem akart nekem dolgozni, bi-bi-biii.???


Most figyelj:

Te pedig írd meg neki hogy MOST sürgősen fejezze be a zaklatásodat, különben azonnal feljelented személyes adataiddal való visszaélés miatt.

2012. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

itt a levél egy része rajta a címe, tel száma: [link]


és itt egy másik ahova a pénz kérné: [link]


egy nő fenyegetőzik aki azt mondta hogy a párja és elmondott minden utolsó sz*rnak mert kételkedem az ő párjában. beírta a nevem facebookon és a kép alapján megtalált és elküldte e-mailbe a linket,hogy "ez te vagy?" "megismerem a képedet"... persze facebookon be van állítva , hogy mindent csak az ismerőseim lássak idegen nem...a fényképeket se tudja megnézni és levelet sem tud írni és más adathoz ott hozzáférni. Remélem nem lesz semmi ebből, csak így írta, hogy ne csodálkozzak ha majd írnak meg hivogatnak....kell még az hogy kiírja a tel.számomat vagy az e-mailet valahova...

2012. ápr. 6. 20:33
 8/40 A kérdező kommentje:
itt a levél amit vissza írt nekem eléggé alpári stílusban: [link]
2012. ápr. 6. 20:36
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

mond meg neki, hogy amennyiben nem áll le, feljelented a csalásért, bankszámla alapján pedig nem áll sokban lenyomozni. nem kell fosni tőle.


amúgy a net alapból kidobta ezt a címet amikor gépeltem, szal gondolom sokan belefutottak már.

2012. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez az Anna egy egyszerű kis nő. Csak a szája jár. Látszik, hogy nem tudnak már behúzni embereket, ezért ilyen ideges.
2012. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!