Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok külföldön (pl Németorsz...

Tudtok külföldön (pl Németorsz. ) jól fizető, de nem túl megterhelő munkát ajánlani?

Figyelt kérdés

A gondom az h bár falusi vagyok nem vagyok egy "hónapdolgozója" nem értek minden két kezi munkához tökéletesen. Érettségivel rendelkezem csupán, de szeretnék külföldön dolgozni bármit ami tényleg nem igényel túl nagy szaktudást, illetve gyorsan betanulható. Leginkább olyan emberek válaszának örülnék akik tapasztalatból beszélnek, nem csak hallottak ezt-azt.

Előre is köszi a segítséget, egy kitörni vágyó 19 éves fiú :)


2012. ápr. 8. 08:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Max ismerős útján tudnál így kijutni külföldre, és ahhoz is szerencse kellene. Óvatosan bánj minden ajánlattal, járj utána mindennek, mert lehet, hogy csak lehúzás.
2012. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én amondó vagyok ha nem kilátástalan a helyzeted és nem egyik napról a másikra élsz akkor NE menj el húsiparba!

2 hónapot szoptam és tekintve hogy csak érettségid van nem fogsz úgy keresni mint szeretnéd. És nem hittem el amikor mondták h kemény fizikai munka de az. Komolyan kemény meló és minden tisztelet azoknak akik csinálják és nem a főnököknek akik betántorognak 2órára aztán hazamennek. Ha van konkrét kérdésed írhatsz.

2012. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

12es, igen, lenne kérdésem, írok :)

2012. ápr. 10. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!