Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szemétség lenne ez az uncsites...

Szemétség lenne ez az uncsitesómmal szemben?

Figyelt kérdés

Mindketten munkát keresünk, és a bátyja egy munkaközvetítőként dolgozik. A héten regisztrált és elküldte az önéletrajzát a közvetítőnek és megpróbálják őt elhelyezni a cégnél. Gáz lenne ha én is elküldeném oda az önéletrajzomat? Vagy kérdezzem meg őt előbb? Nekem is kéne munka, csak nekem nincsenek kapcsolataim. És jobb képességeim (nyelvtudás stb) vannak mint neki (neki kb. 0) és valahogy rossz érzés hogy ő ilyen képességekkel és akarással munkát kaphat én meg nem.

köszi

21/F


2012. ápr. 12. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy beadod, és beadod. Ha tiltakozik, akkor is. A munkaerőpiacon, úgy, hogy rengeteg embernek nincs munkája, semmi kilátása sem rá, ne te legyél már a balek, aki elmulasztja a lehetőséget, csakhogy a másiknak jó legyen.
2012. ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!