Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi volt a legtöbb borraval...

Mennyi volt a legtöbb borravaló, amit kaptál?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok az ilyen irányú "rekordra". Esetleg azt is odaírhatod, hogy milyen munkakörben sikerült szert tenned rá.
2009. jún. 22. 08:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem semmi :) Két ezermárkás :D Szívesen elfogadnám. :) em hát borravaló.... azt hiszem, még nem kaptam, mivel nem diákmunkázom/dolgozom (mivel még fiatalabb vagyok, dee majd akarok) :)
2009. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

utaskísérő buszon


külföldi srácok kérdezték hogy szoktam-e kapni borravalót

mondtam nekik hogy nem, nálunk erre nem szokás ilyenért pénzt adni nem is nagyon szoktak esetleg visszajáróból ha marad valami

és elkezdtek nevetni hogy márpedig szerintük amilyen kedves vagyok egy kosárkával végig kéne sétálnom a buszon az út végén és kérni pénzt

mondtam hogy a főnök kivágna érte


aztán az út végén a kezembecsúsztattak egy 10 euróst :)

2012. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!