Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Idegen városban dolgozni...

Idegen városban dolgozni kezdeni 0 ismeretséggel, bele merjek vágni?

Figyelt kérdés
400 km-re van ez a város, nem ismerek ott senkit, szóval nekem tejesen idegen.
2012. máj. 4. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Új város, új élet! Kell ennél jobb!
2012. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én anno úgy költöztem Pécsre egy 4 éves gyerekkel, hogy előtte még csak nem is jártam ott. Feltaláltam magam. Veled is így lesz, ha beszéled a nyelvet.
2012. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Még szép!

Én az Egyesült Királyságban kezdtem anno dolgozni, senkit nem ismertem, mégis belevágtam és szuper helyem volt pedig az nem 400km-re van tőlünk.


Minden ismeretlen félelmetes lehet kissé, de ez nem jelenti azt, hogy rossz, sőt.

2012. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Magyarországon belül lenne ez, szóval a nyelvtudással legalább nincs gond :). Hát igen, kicsit félelmetes a gondolat, de vagyok már annyi, hogy nekivágjak egy ilyennek, csak kicsit félek, hogy nem jön be a dolog.
2012. máj. 4. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:
simán.
2012. máj. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menni kell oda, ahol munka van. Ha a helység egy város annál jobb. Több ember, több lehetőség. Majd ismerkedsz, rá visz a kényszer. :) Sok szerencsét!
2012. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hol laksz és hova utazol?

én pont ebben a szituban vagyok ,jó messzire kéne költöznöm ismeretlen terepre egyedül és nem tudom mihez kezdjek elinduljak vagy ne

2012. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!