Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan küldjünk önéletrajzot...

Hogyan küldjünk önéletrajzot emailben?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Mi a kérdés? Fogod, csatolod a megszerkesztett szövegfájl(oka)t, írsz egy kis szöveget, hogy mit akarsz, majd küldés.

Pl Tisztelt Hölgyem/Uram (Kovács Béla, ha tudod a nevét)!

Ezúton szeretnék jelentkezni az Önök által meghirdetett titkárnői pozícióra. Mellékellten küldöm az önéletrajzomat (magy ill angol nyelven, motivációs levelemet stb). Várom mielőbbi visszajelzésüket.

Tisztelettel:

Szent István

2009. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Kedves, drága Munkaadó!

Alulírott szegény alázatos személy mellékelten csatolom érdemtelen és szánalmas önéletrajzomat. Amennyiben fontos perceiből szakítana érdemtelen személyemre egy pár másodpercet, kérlelelem, vessen pár tüzes, de igazságos pillantást említet érdemtelen önéletrajzomra.

Előre is elnézést kérem, hogy vacak és nevetséges, önéletrajznak sem igazán mondható kutyapiszkom megzavarta Önt.

Amennyiben véletlenül érdekelné Önt értéktelen személyem, esedezem, hogy lépjen kapcsolatba velem!

Könyörgök bocsánatáért!

Bunkófalvy Viktória

2009. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy kvázi az e-mail volt a motivációs levél és a végébe ugye beleírtam, hogy csatolom az önéletrajzot, és csatoltam. Tárgyhoz meg beírod hogy álláspályázat vagy a meghírdetett pozíciót vagy amit kérnek a hírdetésben.
2009. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és pdf-ben küld, ne word dokumentumban, mert azt nálunk pl. meg sem nézik, egyből megy a kukába.
2009. jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatolásként,

[link]

[link]


(csak rtf, vagy pdf formátumban!)

2009. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!