Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan gyűjtsek pénzt?

Hogyan gyűjtsek pénzt?

Figyelt kérdés
Hali! 14 éves vagyok most végzek általánossal és szeretnék venni egy ps3-mat. Hogyan tudnék rá pénzt gyűjteni?
2012. máj. 9. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Diákmunka ember,de akkor se fogsz összeszedni annyit,nem bírnád a melót.
2012. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szülőtől függ.Ha jó fejek segítenek benne.Én már régóta próbálok rá összegyűjteni még pár év apámtól kaptam egy

psp-t(nem apámmal élek úgy kaptam).Azt sikerült eladni.De igazából semmibe sem segítenek a rokonoktól kapott pénzt gyűjtöm.De a szüleidtől ne kérj segítséget mert nem segíteni

fognak hanem ha találsz is olyan árban ami jó lenne nem veheted meg mert:postával kéne kihozni,nem 8 év garancia van rá csak 1év lehet hogy átbasznak mert nagyon olcsó hiába van rá garancia és 2km-nél távolabb van a lakásunktól ezért már nem vehetem meg mert nem tudunk elmenni érte!

2012. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!