Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy gyűjtsek össze ennyi pénzt?

Hogy gyűjtsek össze ennyi pénzt?

Figyelt kérdés

2-3 év alatt hogy tudnék legalább 150 ezret összegyűjteni?Egyáltalán lehetséges? Szeretnék egy malinois fajtájú kutyát .Mivel sajnos a jegyeim nem úgy állnak,ahogy kéne,(ezen persze próbálok javítani) ezért a szüleimtől meg se próbálok kérni egy ilyen kutyát,mert tényleg nem érdemlem meg.

14 évesen hogy tudnék ennyi pénzt összegyűjteni?


2010. ápr. 6. 21:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hiszen hiába veszed meg, ha utána nincs pénzed oltásra, orvosra, ételre.
2010. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%
Szia! Leginkábbis munkával és takarékoskodással tudnál ennyit gyűjteni, nem értem ez egyáltalán miért kérdés számodra. Szülinapi, névnapi pénzeket megtartod, nem szórakozod el, ezenkívül egy nyár alatt 50.000-et simán meg lehet keresni. Sok sikert, bár mire összejön majd rá fogsz jönni, hogy sokkalértelmesebb dolgokra is el lehet ennyi pénzt költeni, mint egy nyamvadt kutyára:D Inkább állatmenhelyről hozz el egy szép kutyát, az ingyen van.
2010. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Jaj de aranyos :)) nem érdemlem meg :) Nyáron nyári munka, locsolkodás :P ,kérdezd meg anyukád mit kell tenned hogy adjon naponta egy 100ast ;)
2010. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azért már egy jobb minőségű malit 80-100 ezeréet lehet venni.Tehát a 150 ezret úgy írtam.Egyébként van egy jack russelem,az oltását,kajáját,kutyasulit,stb minden hónapban a zsebpénzemből fizetem,meg persze ebbe néha anyuék is besegítenek,szóval ezzel nem lenne gond.
2010. ápr. 6. 22:04
 5/22 A kérdező kommentje:
Ezt az elsőnek írtam.A többieknek köszönöm a választ!
2010. ápr. 6. 22:05
 6/22 anonim ***** válasza:
Jogos az elöttem szolo valasza, hiszen utana is el kell "tartanod" a kutyat. Nyari munkaval siman meg lehet ennyit szerezni, de persze akkor azt egyböl felre kell tenned es nem elbulizni, szorakozni vasarolni mozizni stb...stb...
2010. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A másodiknak: Azért nem menhelyről hozom,mert a kutyával vannak komolyabb terveim,amikhez tk is kell.
2010. ápr. 6. 22:07
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem szoktam elkölteni csak úgy a pénzem.Hol találhatnék nyári munkát?
2010. ápr. 6. 22:08
 9/22 anonim ***** válasza:

Igenis szép dolog,hogy nem egy szaporitott kutyát akar venni,hanem a SAJÁT pénzén.Értelmesebb dolog?

Ja menjen el a plázába és költse el -.-


Kérdezőnek pedig:

Hol élsz?Mert pl Pesten könyebb lesz talán,mint egy kisvárosba,faluba.Vannak ilyen cégek (ahova már most is jelenkezhetsz) és ők majd segítenek neked.

Esetleg anyukádtól is tényleg ilyen napi

100-200 forintot kérhetnél valamire,találj ki valamit

beszéld meg vele és az évi:

360 nap egy év (azt hiszem :$) az 36000 Ft az két év alatt 72000 forint,persze nem minden nap,de ez is egy ötlet.Ülj le anyuddal és mond el neki ugyan ezt amit ide leírtál és biztos segíteni fog.Sok Sikert a terveidhez :)

2010. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14 évesen legálisan sehol. Inkább a kutya helyett a tanuláson járjon az eszed, mert így miért érdemelnéd meg, miért adnának rá pénzt? Majd 16 éves korodtól diákmelózhatsz, most ismerősöktől kérdezd meg, nincs-e valami kert munka vagy akármi egy kis pénzért.
2010. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!