Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most végeztem a sulival....

Most végeztem a sulival. Festő vagyok 18 éves. Ti ilyenkor merre indunátok? Mert nekem semmi ötletem nincs.

Figyelt kérdés

Vannak fusi munkáim,de az 2 dolog miatt nem jó

1 nem vagyok bejelentve

2 reggel 7 től este 7 ig megállás nélkül napokon keresztül.

Olyan munkahelyet szeretnék,ami nem ad havi 200 000 ezreket de legalább 80-90 000 ft.

Nem undorodok a munkától,de legyen délután szabadidőm.

Festő vagyok,ha vállalkozóhoz megyek,végem van,mert napi 24 óra.

Azok nem kímélnek.

Ráadásul átbäsznak és nem fizetnek.

Szóval nekem nagyon gyorsan el kéne indulnom valamerre :/ Pár napja vizsgáztam de már most rosszul érzem magam,hogy itthon vagyok és tudok dolgozni :(


2012. máj. 22. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az építőiparban is sajnos nem tudod elkerülni,hogy kevesebbet dolgozz.Sehogy sem.Ha Te saját vállalkozó lennél hajnaltól-éjszakáig kellene dolgoznod ahhoz hogy megélj.Ez a mostani helyzet ebben a világban.De ez a vendéglátásban is így van.Vagy bármiben.
2012. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi kell egy egyéni vállakozáshoz ? Lehet olyat csinálni,hogy én és egy festő barátom indítunk egy saját vállakozást ?
2012. máj. 22. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
ha ketten indítjátok, céget kellene alapítani. Akkor is fennáll a veszélye, hogy átveritek egymást, akár csak úgy, hogy az egyik többet dolgozik, a másik kevesebbet. Gondolj arra, hogy óriási költségeket ki kell fizetnetek, és itt a legnagyobb költség a járulékok. Szóval nem egyszerű.
2012. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!