Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nehéz bekerülni egy iskolai...

Nehéz bekerülni egy iskolai irodába dolgozni?

Figyelt kérdés

Most szeretnék egy Informatikus végzettésget és iskolában szueretnék dolgozni. Nme tanár,vagy gondnok dehogyis.

Irodában,akik inézika papírokat


2012. máj. 29. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Amire te gondolsz, azt iskolatitkárnak hívják. Ezek az állások kihalásos alapon szabadulnak fel, de sokszor már akkor is ott van az új jelölt. Ilyenkor június-júliusban írják ki az új pályázatokat. Azt javaslom, hogy gyűjtsd ki azoknak az iskoláknak és kerületeknek/településeknek a honlapját, ahol szívesen dolgoznál, és folyamatosan figyeld, nem írnak-e ki pályázatot. A pályázat beadása után az legyen az első dolgot, hogy megtudakolod, ismersz-e ott valakit.
2012. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Én majdnem bekerültem egy iskolatitkári helyre, 300 jelentkező volt, többkörös, mindenféle tesztet kellett csinálni, beszélgetni az igazgatóval. 3. helyen végeztem protekcióval, sajnos aki a polgármestert is ismerte, az jutott be.

Egy másik helyen protekció nélkül második körben kiestem, pedig a feladatokat jól megcsináltam.

Egyébként gazdasági diplomám van és 2 nyelvvizsgám.

A jelentkezők között pedig idős tanártól kezdve a műkörmös plázacicáig volt minden.

2012. máj. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem manapság ahol 1 darab üresedés van, mindig nehéz bekerülni. 1 ismerős mindig akad.
2012. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre reagálva - ahová jelentkeztem, oda nem volt kiírva pályázat, ismerőstől tudtam meg, hogy felszabadult a hely. Újságba, netre nem írták ki.
2012. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, ezek a válaszok miért nem hasznosak?
2012. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom én mindegyikre rámentem hogy zöld
2012. máj. 30. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!