Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha összejön az új meló, mit...

Ha összejön az új meló, mit mondjak a főnökömnek?

Figyelt kérdés

A mostani munkahelyemre úgy jelentkeztem, hogy mindenképpen hosszútávon szeretnék maradni (ez nekik nagyon fontos volt, mert 3-4 havonta cserélődtek az emberek) és komolyan is gondoltam.

Viszont olyan iszonyatosan unalmas, hogy elkezdtem más melót keresni és most be is hívtak egy interjúra, ráadásul eredetileg is ahhoz hasonlót kerestem.

A probléma az, hogy így is emberhiánnyal küzdenek és ha én is felmondok, akkor az még nagyobb megterhelést jelentene mindenkinek és szerintem amíg még ott vagyok és nem találnak mást a helyemre szét szivatnának.

A másik meg, hogy én csak a nagy főnök jóindulata/kivételezése miatt vagyok még itt, szóval ezt is olyan visszásnak érzem és ugyanakkor kellemetlen is, mert nem tettem semmit a kivételezésért és szerintem a kis főnök már emiatt is utál.


2012. jún. 2. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megkapod a másik állász, akkor szólj, hogy kaptál egy másik lehetőséget, ami neked jobban megérné anyagilag és szakmailag is. Ha szerencséd van emelnék a béred, hogy maradj, akkor még dönthetsz, ha a béred sem emelnék, hogy marasztalnak, akkor könnyű a dolgot, csak felmondasz. Amúgy a saját érdekeidet nézd. Ja és hol találtál melót? Hol nézelődsz, merté n is keresek, de nem hívtak be!
2012. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit mondani, én sem mondtam semmit extrát, csak azt, hogy kilépek, mert megyek máshova. Kérdezték, hogy biztos? Mondtam, hogy igen, tudomásul vették, onnantól csak papírmunka és a felmondási idő van hátra.
2012. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindkettőtöknek. Valóban olyan egyszerűnek kellene lennie, ahogy leírtátok, csak én meg nagyon parázok, hogy milyen mit fognak hozzá szólni... Nem akarok hosszasan beszélgetni az okoról.


Én neten találtam, mind a kettőt. A mostanit iwiwen, a másikat egy szakmai fórom állás rovatában.

2012. jún. 3. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!