Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek elmenjek erre az...

Szerintetek elmenjek erre az interjúra, vagy tök hülyeség?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónappal ezelőtt "poénból", brahiból, "csak úgy, lesz ami lesz" alapon jelentkeztem egy menedzseri (értsd: felsővezető) álláshirdetésre. A tapasztalatom kevés, nem is számítottam rá, hogy felhívnak.... Már majdnem elfelejtettem a dolgot, erre tegnapelőtt felhívtak, interjút egyeztettünk jövő hétre.

Szó szerint rámhozták a "frászt", nem is tudom, hogy egyáltalán elmenjek-e az interjúra, hisz' nem felelek meg a pályázatban kiírt feltételeknek. Nem akarom pontosan leírni, hogy miről van szó, kb. olyan, mintha recepciósként megpályáznék egy szállodaigazgatói állást, vagy rezidensként osztályvezetői főorvosi pozícióra jelentkeznék... :)

Vicces, persze, hogy felhívtak, örülnék az állásnak, de nincs annyi tapasztalatom, kompetenciám, stb, stb, hogy felvegyenek, és érdemben el tudjam látni a feladatot, zöldfülű vagyok még.

De ők is hülyék szerintem, a cv-ben nem hazudtam, ott van feketén-fehéren, hogy túl magas labda ez nekem.

A kérdésem, hogy elmenjek-e az interjúra, mert kizártnak tartom, hogy felvegyenek (de akkor miért hívnak be???), és "égni" meg feleslegesen nem akarok.

Mit gondoltok?


2012. jún. 5. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem hazudtál az önéletrajzodban,menj!Nem akarok hosszan értekezni a hr-es dolgokról,meg multikról,mivel marha álmos vagyok,csak felnéztem....nem véletlen hívtak be.
2012. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, sok sikert!"Nem fogsz égni."
2012. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze menj el hisz nincs vesztenivalód,ha nemis tudsz mindent,idővel majd megtanulod és belejössz,nem kell félni az új dolgoktól,ők is tisztában vannak vele hogy nem fogsz még mindent tudni.amúgy a főnököm se ért dolgokhoz sőt képbe sincs és mégis ő dirigál...
2012. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a CV-ben nem hazudtál, lódítottál, akkor menj el.

Csak elolvasták. Ha nem, akkor annyira hülyék, hogy még túl jó is vagy nekik.

2012. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagyon bátor, talpraesett embert keresnek, és úgy gondolják, hogy te az vagy, ha ilyen önéletrajzzal meg merted pályázni az állást.
2012. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
mázli, menj csak el, és ha leégsz? ugyse látod őket többet, ezzel csak te nyerhetsz, de sokat, ha nem vesznek fel hát nem.
2012. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Simán, veszteni valód nincs, legalább látod hogy működik egy ilyen állásinterjú. :) Az is tapasztalat.
2012. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ne cseszd fel az agyamat... persze, hogy elmész!!

szépen felveszed az öltönyt / kiskosztümöt, felkészülsz a cégből, összeállítasz válaszokat a gagyi hr-es kérdésekre, lehetőleg angolul is, az interjún meg kedves, szerény, alázatos, motivált leszel

engem is behívtak kb. 1 éve egy telekommunikációs-s céghez projektmenedzseri interjúra, igaz, volt nálam idősebb / tapasztaltabb jelölt, így nem jött össze, de jót tett a kicsi lelkemnek, hogy akár össze is jöhetett volna xD

2012. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Még szép,hogy elmész te,ha nem én magam rúglak s_ggbe most komolyan mondom.Ki ne hagyd te,legyen vér a pucádban.

Ez egy nagy lehetőség,ez a jövőd,talán ezzel készen is leszel,és ha felvesznek,már pedig szerintem fel,gondoljd bele milyen életed lesz.Hát nem sz_r maradjunk annyiban.

2012. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
:) kösz a válaszokat, de kétlem, hogy felvennének, ráadásul ez az első körös interjú lesz, szóval.... gáz! :)
2012. jún. 6. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!