Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek elmenjek erre az...

Szerintetek elmenjek erre az interjúra, vagy tök hülyeség?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónappal ezelőtt "poénból", brahiból, "csak úgy, lesz ami lesz" alapon jelentkeztem egy menedzseri (értsd: felsővezető) álláshirdetésre. A tapasztalatom kevés, nem is számítottam rá, hogy felhívnak.... Már majdnem elfelejtettem a dolgot, erre tegnapelőtt felhívtak, interjút egyeztettünk jövő hétre.

Szó szerint rámhozták a "frászt", nem is tudom, hogy egyáltalán elmenjek-e az interjúra, hisz' nem felelek meg a pályázatban kiírt feltételeknek. Nem akarom pontosan leírni, hogy miről van szó, kb. olyan, mintha recepciósként megpályáznék egy szállodaigazgatói állást, vagy rezidensként osztályvezetői főorvosi pozícióra jelentkeznék... :)

Vicces, persze, hogy felhívtak, örülnék az állásnak, de nincs annyi tapasztalatom, kompetenciám, stb, stb, hogy felvegyenek, és érdemben el tudjam látni a feladatot, zöldfülű vagyok még.

De ők is hülyék szerintem, a cv-ben nem hazudtam, ott van feketén-fehéren, hogy túl magas labda ez nekem.

A kérdésem, hogy elmenjek-e az interjúra, mert kizártnak tartom, hogy felvegyenek (de akkor miért hívnak be???), és "égni" meg feleslegesen nem akarok.

Mit gondoltok?


2012. jún. 5. 22:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

figyi munkanélküliként nem lehetsz olyan nagyon elfoglalat szóval időd alapján elmehetsz. Most képzeld el ha mégis téged választanak? felsővezető lehetnél....és hihagyod!

gondolom okkal kerestek fel, vagy nagyon vagány motívációs levelet írtál, vagy örülnek hogy kevesebbet kell fizetni egy felsővezetőnek 300-900Etfig te meg tapasztalat nélkül gondolom 150.000-200.000-nak is örülsz már, de lehet hogy a munkát bárki meg tudja csinálni csak rátermetség kell hozzá. Egyik ismerősöm is lóti-futi munkát végzett aztán egyszer csak igazgatóhelyettes lett, a gyerek nagyon rátermedt, nagy arca van , feltalálta magát, szóval okkal választottak téged menj el,

2012. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el, veszteni valód nincs, szóval izgulnod sem kell és mindenképp tapasztalatszerzés! Ha nem is vesznek fel, legközelebb már sokkal magabiztosabban indulsz neki egy interjúnak, mert tudod mi vár rád.
2012. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért nézz utána a cégnek, sok mlm-es munkát hirdetnek úgy, hogy termékmenedzser, ügyfélkapcsolati menedzser, még feslővezetőiként is.. De ha nem ilyen, mindenképp menj. Majd írd meg légyszi, hogy mi volt:)
2012. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Alap hogy el kell menned, de majd írd le hogy hogyan sikerült:)
2012. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

jaj istenem, ugyanebben a helyzetben vagyok most, mit te.. :D

másfél hnapja jelentkeztem, a kiírt feltételeknek közelében sem vagyok.. de álommeló a pozíció, így csak azért is alapon küldtem el, kevés tapasztalattal.. nem is emlékeztem rá már, mert biztos voltam benne, hogy még csak fel sem hívnak. :/ megnéztem a hirdetést és kb azon tépődtem hogy visszamondjam-e,be vagyok tojva, én is félek, hogy égni fogok.

De jó volt elolvasni a kommenteket, és hogy más is van ilyen cipőben. :)

(És bocsi az offért.)

2014. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Végül mi volt?:) egyébként el tudom képzelni, hogy van esély, mert az jó pont, hogy bátor vagy.
2014. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mesélj milyen volt?

Amúgy remélem elmentél,mert ha megkaptad akkor neked jó életed lesz,megpályáztad tökös voltál megérdemled és kész.

2014. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!