Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az élet munka téren...

Milyen az élet munka téren babázásból visszatérve?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz visszarázódni, attól függ, milyen munkakörben dolgozol, néhány hét azért kell, hosszabb kihagyás esetén hónapok is, hogy visszaszokjon az ember. Illetve már életritmus, itt is és ott is teljesítni, de nem rossz... :)))
2012. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az elején sok az aggodalmaskodás, hogy beszokott-e a bölcsibe, sír-e utánad, de aztán minden megoldódik. Kicsit hiányzik a fiam, de élvezem, hogy az élet más fontos területein is tudok bizonyítani, nem csak a háztartásvezetésben, gyereknevelésben.

Annyi plusz info, hogy apukának is ezentúl kb. 50%-ot be kell vállalni mindenből. Nálunk ez most került tisztázásra, mert visszajöttem dolgozni, hazamentem 6-ra és várt a kisfiammal való foglalkozás, rendetlenség, mosnivaló, koszos edény hegyek és a főzés. Hát nem kell mondanom, hogy teljesen el voltam csúszva és úgy is késő éjjel kerültem ágyba. Ezt egy ideig lehet csinálni, de sokáig nem :)

Bocs a túl sok infóért, csak ez egy olyan dolog, amire nem gondoltam amíg el nem kezdtem megint dolgozni.

2012. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!