Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltottatok már fizikailag...

Váltottatok már fizikailag passzívabb munkáról jóval aktívabbra? (pl irodai munka után rakodómunkás). Hogyan lehet erre testileg, lelkileg felkészülni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 20:05
 1/6 anonim válasza:
100%
Könnyen megszokod! Külső szemlélőként szörnyűnek tűnt nekem a fizikai munka, de mikor már benne voltam, akkor simán ment az egész. Gyorsan bele lehet jönni.
2012. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen és erre sehogy ne görcsölj rá nem olyan rossz a fizikai munka a sokk streszt idegeskedést lebírod vezetni igaz némelyik helyen a szart is kihajtják az emberből de fogadj meg egy tanácsot végezd el amit kérnek de ne többet ne kevesebbet mert ha kevesebbet csinálsz repülsz,ha többet akkor legközelebb sokkal többet fognak tőled elvárni
2012. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Felkszulni nem kell, majd megszokod.

En kulfoldre koltoztem, foallasu egyetemistabol es banki alkalmazottbol konyhai segedmunkas lettem elso korben.

Elso heten alig birtam hazamenni 10 oranyi allas/jaras/pakolas utan. Fajt a hatam, labam, mindenem. Masodik heten jobb volt. Harmadik heten meg mar volt erom munka utan buliba menni, onnan pedig munkaba.

2012. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én igen, kimentem külföldre takarítani, előtte ülőmunkát végeztem, ja és dagadt is vagyok.

Hát nem igazán jött be a dolog...De legalább megpróbáltam.

2012. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ősztől nyárig irodában ülök, nyáron pedig idegenvezetőként dolgozom, és túrákat vezetek külföldre. Részemről az irodai munkát érzem nehezebbnek, arra kell mindig testileg és lelkileg felkészülnöm a nyár után. Nekem az aktív tevékenység kevésbé fárasztó.
2012. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és az utolsó válaszolóval tudok leginkább azonosulni! Én is jobb szeretem az aktívabb munkát, a fizikailag passzívtól belassulok, agyilag és testileg is. Azért tettem fel a kérdést, mert most 4 éve vagyok a jelenlegi munkahelyemen, és nem tudom milyen lenne az átállás. Igyekszem a szabadidőt aktivitással tölteni, hogy szokjam a mozgást.
2012. júl. 7. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!