Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az már jó jel, hogy behívtak,...

Az már jó jel, hogy behívtak, pedig jeleztek, hogy nincs tapasztalatom?

Figyelt kérdés

Beadtam a pályázatomat egy telefonos munkára. Elvárás volt a tapasztalat, én pedig jeleztem az önéletrajzban és a kísérőlevélben, hogy nincs.

Múlt héten hívott a hr-es hölgy, azt hiszem nem sikerült nagyon fényesen ez a része az interjúnak, kicsit nyögvenyelős voltam; hiszen nem is számítottam rá, hogy másfél hónap után hívnak ill. épp a medencéből rohantam a telefonomért... mindegy...szóval azt hiszem kicsit rontottam az esélyeimen.


A héten megyek csoportos interjúra... ez is valami végre!

Mire figyeljek oda? Mit szabad és mit nem?

Ha esetleg olyat kérdeznek (esetleg a többi ember előtt) amire nem válaszolnék, akkor hogyan hárítsak? Gondolok itt olyanra, hogy megkérdezik "Mért nem dolgozott az elmúlt 4 évben?"

Erre én akár az igazat is mondhatnám.... de senkinek semmi köze hozzá, hogy csontvelő donor voltam és az arra való felkészülés és lábadozás, majd azt követő betegségek sorozata miatt nem tudtam dolgozni.


2012. júl. 9. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
nyugi, ügynöki "munka" lesz teljesítménybérrel, és vállalkozói kell majd ...magyarul tök mindegy, hogy mit mondasz...
2012. júl. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy nem azt kérdeztem, hogy "szerintetek ez milyen munka?"


Nem ügynöki munka, ismerem a céget, neve van.


Rohadtul nem hasznos a válaszod, mert nem a kérdésre válaszoltál, ezért nem megy a zöld pacsi.

2012. júl. 10. 06:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy pár éves időszakom, amikor azért nem dolgoztam mert depresszióm volt. Én se akarok erről beszélni, plusz ha megmondanám az igazat azzal eléggé lerontanám az esélyeimet is. Szóval ha eddig rákérdeztek én mindig azt mondtam, hogy dolgoztam csak nem voltam bejelentve, ezért nem írtam bele az önéletrajzba semmit. Ezt ellenőrizni úgy sem tudják és akár el is hihetik mert elég sok a fekete munkás.
2012. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Nem ügynöki munka, ismerem a céget, neve van. " na, mibe fogadunk?
2012. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!