Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Túl korán jelentkezett a...

Túl korán jelentkezett a leendő munkaadó?

Figyelt kérdés

Hozzá vagyok szokva a fejvadász meg állásközvetítő cégekhez. Ugyebár az a standard, hogy néha hónapokat ülnek az önéletrajzon, amíg behívnak interjúra.

Történt ma, hogy reggel 11 körül elküldtem a jelentkezésemet, és 2 körül már hívott is a leendő főnökasszony, hogy már holnap szeretettel vár egy személyes elbeszélgetésre.

Szerintetek?

Örülnék, ha minél hamarabb kezdhetnék, csak most egy kicsit beparáztam vagy nem is tudom micsoda.... :S


2012. júl. 10. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Igen, ez nagyon veszélyesen hangzik, lehet, hogy álca, és el akarják rabolni a vesédet! Okkal parázol. Szerintem ne menj el!
2012. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül rossz ez,talán kevesen pályáztak,vagy van valami az önéletrajzodban ami nagyon bejött nekik. Sürgősen kell új beosztott,mert más nincs aki pótolja a munkáját.Hiányszakmában akarsz elhelyezkedni,vagy benne voltál az első pár jelentkezőben,vagy a főnökasszony mire visszaért a wcről a te önéletrajzod fogadta ,vagy akármilyen hasonló fontos szakmai szempont alapján választották ki a tiédet ilyen hamar,ahogy szokásuk..
2012. júl. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!