Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen esetben mi az illendő?

Ilyen esetben mi az illendő?

Figyelt kérdés

Egy hónapja jelentkeztem egy külföldi állásra, nemrég írtak egy e-mailt, hogy mikor hívhatnak fel ez ügyben.

Megadtam néhány órás időintervallumokat, amikor hívhatnak, többek között a ma délutánt. Viszont megfájdult a fogam, úgyhogy most galoppozok a fogorvoshoz nemsokára. Értelemszerűen néhány órán át nem fogok tudni telefonálni.


Ha netán ezidő alatt hívnának, mit tudok tenni? Visszahívom később én, elnézést kérek és ennyi?


2012. júl. 12. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Van ilyen,azon a pár órán semmi nem fog múlni,ha utána visszahívod őket.
2012. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak azért bizonytalanodtam el, mert ugye én adtam meg, hogy 11.00-16.00 között, másik nap szintén így.


Mindegy, csak megértik, hogy a számban turkáltak, utána meg le volt bénulva a szám az érzéstelenítőtől :)

2012. júl. 12. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Több órát csak nem leszel a fogorvosi rendelőben. A váróban meg legfeljebb némára teszed a telefont, és kiteszed magad elé, hogy lásd. Ha hívnak, kisétálsz az utcára és úgy beszélsz. Én is így csináltam, amikor fontos hívást vártam.
2012. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben holnap délelőttre halasztanám a fogorvost, de az elsőnek igaza van
2012. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon fáj, feldagadt, nem tudom halogatni, plusz dekoncentrált is vagyok a fájdalomtól.


A néhány órát azért mondtam, mert ilyen esetben körbeszúrják a fogat és attól lezsibbad a fél fejem.

Sajnos fél éve jártam már így, akkor húzni is kellett gyulladás miatt (félek, hogy most is ez lesz). Utána egyrészt kába voltam a gyógyszerektől, illetve az ajkaim is elzsibbadtak, úgy beszéltem, mint egy retardált.


Ha előtte hívnak, akkor jó, ha közben-utána, akkor nem tudom felvenni.

Ha szerencsém van, akkor nem is ma hívnak.

2012. júl. 12. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!