Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online vagy élő pókerből...

Online vagy élő pókerből sokan megélnek Magyarországon? Érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak páran akik ebből élnek, de ők csak kivételek/szerencsések vagy tényleg jó belevágni?
2012. júl. 13. 07:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%

Normálisan meglepően kevesen élnek meg belőle (nekik is 95%-uk netes pókerből, az élő pókerhez nagy kezdőtőke kell).


Belevágni meg nem annyi, hogy játszol és keresed a pénzt. Min. 4-5000 oldal szakirodalmat meg kéne tanulnod mielőtt akár egy leosztást is játszol. Utána lehet nekiállni a dolognak és ha nincs hozzá érzéked vagy matematikai képességed akkor ígyis úgyis vesztesz majd.


Azt te tudod, hogy ez neked megéri-e.

2012. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
55%
Akik odavannak az olyan sztorikért, hogy XY ennyi meg annyi ezer dollárt vagy eurót keresett netes pókeren egy hétvége alatt, azok mindig elfelejtik, hogy azt a pénzt valakik elvesztették. Szerencsejátékra nem lehet, nem érdemes megélhetést alapozni. Inkább egy rosszabbul fizető meló, de legyen stabilan befizetve minden, mint állandó kockáztatás (az ezzel járó stressz a szervezetet is kikészíti hosszútávon).
2012. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

nagyon kockázatos. Keresni is lehet lehet vele, meg veszíteni is. Szerencse kérdése.


Kb annyi az esélyed arra, hogy pozitív egyenleged lesz , mintha tőzsdéznél. Ennyi erővel belevághatnál inkább egy online tőzsdei befektetésbe, azon a területen is van bőven szolgáltató.


Azt a kamu szöveget nem szabad bevenni, hogy pókerezésből biztos jövedelmed lehet.

2012. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%

Én ismerek olyat, aki ebből él, online is és élőben is játszik. Nem ajánlom. Szakirodalmat mondjuk ő nem olvasott nemtudomhányezer oldalt, ez hülyeség...

Igazából ezzel is ugyanúgy kell dolgozni, mintha munkahelyed lenne, időben is annyi, stresszben még több. Ugyanis ez szerencsejáték és bár vannak stratégiák, azért mégis mindig bizonytalan, hogy kivel kerülsz össze és nyersz-e, milyen lapokat kapsz (na ennek van egyébként kisebb jelentőssége hosszú távon).

Egy profi pókeres aki ebből él 10 játékot is játszik egyszerre online, és mindegyikkel maximálisan képben kell lennie. Ha ezt úgy kb heti 40 órában csinálod és jól, akkor tudsz kb egy közepes fizetést összehozni. Tény, hogy matekból jónak kell hozzá lenned és eleinte kell, hogy találj valakit aki tanít. Hosszabb távon pedig szponzort kell találnod, legalábbis a legtöbben úgy kezdték és amikor már volt elég saját tőkéjük, akkor kezdtek el saját pénzen játszani.

Élőben kizárólag nagyon gazdagok játszanak, vagy olyanok, akiket van, aki szponzorál (vagy aki komplett idióta).


Amúgy én magam nem vagyok pókeres, szóval nekem aztán ne írogassatok kérdésekkel kapcsolatban, csak az ismerőseim közül többen is pókereznek. (ezt csak azért mert van, hogy válaszolok 1 kérdésre és utána hónapokig kapom az emaileket)

2012. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
Én 0ból csináltam 2 dollárt úgy egy-2 hét alatt freerollokon,aztán 5 perc alatt elment.:D Mindenkinek nem lehet szerencséje. Ha feltöltesz 2-3 ezret azt mondjuk lehet duplázni,triplázni mindenféle szakirodalmak nélkül ha okosan játszol. De megélni belőle,azt kétlem:D
2012. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
ja és még annyit megcáfolnék,hogy élőben sem csak a gadzagok játszanak.Ezekben az 5-10 ezer buy inos klubokkban nincsenek profik. Kipróbálni megéri ha van felesleged 8 rongyod,és nem fakadsz sírva ha üres kézzel jösz ki. De ebből megélni,az felesleges ábránd. Igen vannak a nagy pókerearcok akinek sikerült,de ez nem jellemző.
2012. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én csak azt írtam le, amit magam körül látok, de azok nem kispályások, viszont az egyiküket jobban ismerem és ő tudom, hogy nem könyvekből tanulta a pókert. Élőben a kispályás játék nem tudom, hogy hogy megy...
2012. júl. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a fele nem hangzik rosszul, azt hiszem majd elkezdem valamikor.
2012. júl. 18. 14:26
 9/20 AtthysKA válasza:
100%
Az hogy tanulás, olvasás nélkül gyorsan eljuss arra a szintre, hogy megélj a pókerből: lehetetlen. Tanuld meg a szabályokat, aztán kezdj el play money/freeroll versenyeken játszani (ott is a hasonló kezdők játszanak leginkább). Közben olvass könyveket, látogass fórumokat, ahol rengeteg oktatóanyagot, handelemzést találhatsz. Ha kitartó vagy és következetes, nem nehéz nyerő pókerjátékossá válni. Van egy oldal, a pokerstairz.com, ahol rengeteg kezdőknek szóló infót találhatsz, letölthető könyvek, szoftverek is vannak, plusz van egy halom ingyenes kezdőtőke ajánlat, meg no deposit bonus, így nem saját zsebből megy a tanulópénz. Sok sikert!
2012. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
70%
A fele hülyeség amit itt írnak, már bocsánat a szóhasználatért... A póker hosszú távon nem szerencsejáték, ha elég komolyan veszed, akkor dollár milliárdos lehetsz belőle, és nem azért, mert szerencsés vagy... Hanem azért, mert ha tanulsz jobban tudsz majd úgy játszani, hogy Hosszútávon pénzt keress MATEMATIKAILAG, de hatalmas munka, és rengeteg tapasztalat szükséges ! HA elkezdessz egy kis tőkével pl 20 dolárral, és még az 1/2 centes tétre játszani, észre fogod venni, hogy ott még nyereségesen játszol 2 hónapon keresztül akár, azonban ha vagy 5000 dollárod, és beviszel 50 dolcsit a 25/50 centes tétre, azt szépen elbukod 1 hónap alatt, mivel ott már nem rossz játékosok játszanak ! Tehát csak rajtad áll az egész, nem a szerencséden, hanem a tudásodon és a tapasztalatodon !
2012. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!