Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » El vagyok keseredve, nincs...

El vagyok keseredve, nincs diákmunkám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is, nem tudom, megfelelő-e a kategória. Másodszor: nem kérek utálkozó hozzászólásokat. Így is elég elkeseredett vagyok.


16 éves budapesti lány vagyok, és nem élünk túl jól. Kölcsönpénzből tudunk kajálni Anya fizetésééig. Bárhol keresek munkát, nem veszik fel a telefont, túl fiatal vagyok, vagy már nem aktuális a munka. Regisztráltam egy iskolaszövetkezetnél, ott sincs munka. Mit tegyek? Annyira szeretnék dolgozni!! És akkor itt olvasom, hogy más meg nem akar...


Van valami ötletetek?


2012. júl. 27. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mc'Donalds-ba minidg keresnek embert. Szerintem próbáld meg. Budapesten szerintem olyan nincs, hogy ne lehessen semmi munkát találni. Szórólapozás, bármi. Sok sikert! És pozitív hozzáállást! Minden jót!
2012. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban..csak másoknak nem diákmunkája,hanem normális munkája sincs

16 évesen hivatalosan már lehet dolgozni,de egyetlen állást sem láttam még diákszövetkezetnél ami 16 éveseknek van..

Keresgélsz neten,regisztrálj több diákszövetkezethez is,járkálj a nyakukra ,de mondom tőlük sokra ne számíts

2012. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a répuszhoz vagy beregisztrálva akkor elképzelhetetlennek tartom hogy ne legyen munkájuk.
2012. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pesten annyi diákmunka szövetkezet van, nem igaz, hogy egyiknél sincs munka. Még ha vidéken élnél, ahol egy megyében van 3 szövetkezet, akkor megérteném a panaszkodást. De így? Pest a lehetőségek tárháza...
2012. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!