Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találjak munkát érettsé...

Hogyan találjak munkát érettségi után, ha nem vettek fel az egyetemre?

Figyelt kérdés
402 ponttal csúsztam le egy 429 pontos helyről. Nem vagyok buta, egyszerűen nem tanultam. Sok helyre jelentkeztem, májusban hívtak is 2 helyről is, de akkor még nem értem rá (a jelentkezésemben meg is írtam hogy csak júliustól). Azóta semmi. Pedig egy tucat helyre jelentkeztem. Tegnap kaptam egy ajánlatot egy otthon végezhető internetes munkára, amihez 600 Ft belépési díjat kellett egy meghatározott számlára átutalni. (levelek, dokumentumok, iratok másolása és elküldése meghatározott e-mail címekre.) Ma délután 4 körül fizettem, azóta nem jött meg a válasz, amiben a munkakezdéshez szükséges dolgok vannak leírva. Attól félek, átverés az egész. Egyébként hogy találok munkát 19 (lassan 20) évesen 1 évre? Mert úgy érzem, hiába vagyok fiatal, hiába van 2 nyelvvizsgám és egy jó érettségim, sehova nem kellek.

2012. aug. 3. 23:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha bevállalós vagy, feljelentheted azt, aki a 600 forintért küldte a felhívást, csalásért.


"Hivatalosan" ezt persze nem tanácsolhatom, mert még az is elképzelhető, hogy te jössz ki rosszul ebből.


De emberünk (aki egyébként valószínűleg eredetileg ugyanolyan bepalizott ürge volt, mint te) addig valószínűleg úgyse áll le ezzel, amíg meg nem üti a bokáját.

Ha van kedved pereskedni, hajrá, valószínűleg egyel kevesebb piti szélhámos lesz az eredménye.

2012. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Persze, jó pár évig elhúzódik.

Hajrá, vállald át te ha ennyire sok a szabadidőd pereskedni.

2012. aug. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 kamilla19 válasza:
Mi lett igy par ev mulva a sztori vege?
2020. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!