Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elmennétek? Jó lenne...

Ti elmennétek? Jó lenne segíteni a családnak.

Figyelt kérdés

Nincs melóm, lassan fél éve, és a szüleimnek már megígértem hogy amint lesz lehetőségem, akkor elmegyek dolgozni.

Beküldtem már 100 helyre legalább az önéletrajzom, és erre pont az Allianztól tudtak felhívni értékesítői állásra.

Ez annyit jelent (voltam már pár ilyen interjún) hogy egy képzés után jutalékért (akár az ismerőseimen keresztül) ügyfeleket szerzek.

Megéri? Én biztos állásra vágyom, biztos fizetésért. Nem akarok még én fizetni valamiért.

Volt már valaki ilyen helyzetben?


2012. aug. 17. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Átmeneti munkának lehet, hogy bevállalnám, de a ilyen jutalékos munkákból lóf.szt sem lehet keresni. Ha elfogadod, ne hagyd abba mellette az álláskeresést.
2012. aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha nincs más munkalehetőség, szerintem egy próbát megér, főleg ha szeretnél a családodnak segíteni.
2012. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm is odament, pont az Allianzhoz.

Ki kellett váltani a vállalkozóit, satöbbi.


Most éppen a laptopját árulja...

2012. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én elutasítottam, amikor jött egy ilyen ajánlat. Nem éri meg, vállalkozói kártya, elvenné a szabad időt úgy, hogy szinte semmit sem keresel.

Eleinte én is "kacérkodtam" a gondolattal, kétségbe voltam esve. Gondolom te is.:(


És te azt mondtad, hogy az 1. munkát vállalod el, nem pedig az első rabszolgamunkát. Szerintem keress tovább.

2012. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és még valami: ha valaki 2[?] éven belül visszamondja azt, amit megkötöttél vele, a cég visszakéri tőled a jutalékot.
2012. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az igen... Hát köszönöm a válaszokat, szerintem nem megyek el.

Tényleg nem rabszolgamunkát szeretnék, csak már jó lenne valami. Azért nem adom fel :)

2012. aug. 17. 18:58
 7/8 anonim válasza:
Sok szerencsét hozzá! :)
2012. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 17. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!