Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek ilyen helyzetben a...

Elmennétek ilyen helyzetben a párotok nélkül nyaralni?

Figyelt kérdés

Van egy üdülési jogunk, már kis taknyos korom óta minden évben ott nyaralunk a családdal. Tavaly nem mentem el mert nem álltunk úgy anyagilag. Idén anyukám meghívott engem és a páromat is hogy menjünk le, ők állják az egészet. Örömömben majdnem elsírtam magam amikor megtudtam. Összesen 8an mennénk le (a mostoha apám részéről jönne a két fia is és az egyikük párja). De kiderült hogy mostoha apám nem jön le mert dolgoznia kell. Ezért nagymamám jönne helyette. Viszont a párom nagyon vonakodik mert azt mondja neki az a nyaralás ha nem lehet együtt nagyimmal. Ez az egyik indok, a másik hogy ő úgy szeret nyaralni hogy költekezhet. Na már most nem igazán állunk úgy anyagilag hogy össze-vissza költekezzünk. De nem kell főznünk magunkra, félpanziós az ellátás, szóval étteremben ennénk minden nap. Természetesen azért egy kis fagyi meg ilyesmi beleférne. Ha itthon maradnánk, többet költenénk, már csak a kajára is. Plusz, úgy van az apartman hogy egy 4 és egy 2 személyes. Nagyim felajánlotta hogy miénk legyen a 2 személyes. De így sem. Nekem viszont borzasztó sokat jelent ez a nyaralás, tudom hogy nagyon sokáig nem lesz lehetőségünk elmenni sehova egy darabig. Arról ne is beszéljünk hogy még én voltam az önző mert szerettem volna ha eljönne.


Szerencsére most már csak elméleti a kérdés, de kíváncsi vagyok ki hogy döntene ebben a helyzetben.


2012. jún. 23. 11:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én elmennék, de előtte megpróbálnám rábeszélni a páromat, hogy ő is jöjjön. Ha meg ilyen butus, hogy nem akar veled menni, én elmennék egyedül is.
2012. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én meg próbálnám rá beszélni a páromat.
2012. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én elmennék, attól mert a párod nem képes félretenni a férfiúi büszkeségét, attól te még érezheted jól magad.
2012. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De ez nem sikerült. :) Mindig csak veszekedés lett belőle részéről hogy mekkora önző vagyok. Én azt mondtam hogy nem kell eljönnie, vagy elmegyek nélküle vagy én is maradok. Nem köteleztem semmire.
2012. jún. 23. 11:38
 5/21 anonim ***** válasza:
Menj!
2012. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha ő nem akar, és nekem ez fontos, jól érezném magam, akkor mennék. Azért mert ő hülye, azért nem kell neked szenvedned.
2012. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
A kérdésedre a válaszom: igen elmennék ha nekem ez a nyaralás megfelelne .A párod szemszögéből meg igaza van ez nem nyaralás.A nyaralás önfeledt kikapcsolódásról és szórakozásról szól ami sajnos pénzbe kerül én inkább akkor mennék ha telne rá.
2012. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én elmennék! Mindenki megérdemli a pihenést. Ha a párod nélkül, akkor úgy. legalább őt is kipihened :D
2012. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Simán elmennék, pedig a párom nélkül nem sok programhoz van kedvem.
2012. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Ejha! Mi a fontosabb neki, hogy a nagyid vagy te legyél vele a nyaraláson? A költekezési mániáját sem értem. Nincs tisztában a költségvetésetekkel? A feltételei - úgy gondolom - az elkülönülését célozzák. Én elmennék a családdal függetlenül attól, hogy ő jön-e, vagy sem!
2012. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!