Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek errol en tehetek?

Szerintetek errol en tehetek?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen most mindenki utal, mert Nemetorszagban dolgozoom es hosszu hetvegere hazautaztam az orszagba, de nem tudtam idoben visszamenni, igy a fonok azt mondta nem problema es ezt a tobbiek nehezmenyezik.
2012. aug. 18. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért mert te külföldi vagy, még rád s vonatkozik a szabály. Időben ott lenni,nem késni. Ha neked lehet akkor a többieknek is lehessen,még akkor is ha ők helybeliek..

Időben kell elindulni,és időben be is érsz..

2012. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem az idovel volt gondom, hanem azzal, hogz nem birtam toabb vezetni, ugyanis egesz hetvegen vezettem, igy telefonaltam a fonoknek, hogz alig birok figyelni, mert faradt vagyok, es azt mondta, hajtcsak le a k0vetkezo pihenonel, aludjak, pihenjek, es ha feltoltottem, akkor masnap tovabb hajthatok
2012. aug. 18. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok..

Én továbbra is azt mondom,hogy kihasználtad a helyzetet,és érthető ha morognak rád.

Én Angliában dolgozom,és kocsival szoktam hazamenni. Egyedül vezetek. Kicsit többet mint te. Mégsem volt soha olyan hogy időben nem tudtam visszaérni.

Kifogásokat gyártasz,csak nincs értelme. Én is pontosan tudom,hogy mennyit vagyok képes egyhuzamban vezetni. Így mindig jóval előbb elindulok,hogyha ne adj isten elfáradnék akkor tudjak pihenni. Ha meg végig tudom vezetni az utat,az se gond. Akkor a kompnál pihenek..

Te is indulhattál volna jóval előbb,és pihenni is tudtál volna.. Nekem rengetek Kollégám autózik hetente 800-1000 km-ket,de egyik sem húzta ki magát így ahogy te.

Szóval én a kollégáidnak adok igazat.

2012. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
en nem, a hosszu hetvegen ejjel-nappal kellett vezetnem, nem hasznaltam ki a helyzetet, csak arrol nem en tehetek, hogy a fonok velem ilyen rendes volt
2012. aug. 19. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!