Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A programtervező informatikuso...

A programtervező informatikusokat tényleg túl hajtják a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Prog infót fogok tanulni egy erős egyetemen.

Viszont az halottam hiába végez az ember el egy jó egyetemet utána munkahelyen is túlfogják hajtani.

Egy ismerősömnek pld olyan sokat kellet túlóráznia(11-12 óra/nap) hogy a gyerekeire nem jutott idő,(igaz marha sokat is keresett vele..) azért abba is hagyta a melót mással kezdet el foglalkozni ami kevesebb időt vett el.

Nektek mi a véleményetek erről?


Aki ilyen területen dolgozik az tüntesse fel a válasz mellé,+ a szakmai tapasztalatát



2012. aug. 19. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem ELTÉ-re mentél? Szegény.

Az ismerősöd pontosan mit csinál? Mert olyan munkakör, hogy programtervező informatikus, nincs.

2012. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ez munkahelytől függ, meg attól, hogy hagyod-e magad túlhajtani... bátyám ilyen helyen dolgozik, és még semmilyen ilyen jellegű problémája nem volt... és elég jól keres!
2012. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz,én egy multinál vagyok és nem venném észre,hogy széthajtanak sőt,volt,hogy a programvezető szólt este 9-kor pénteken,hogy menjek már hazafele mit ülök itt,hagyjam már abba.Néztem mi van :D

Hajtás az van keményen,de nem annyira,viszont mellette nem nettó 100-t keresel hanem ennek minimum a 4-szeresét.

Megéri szerintem,ezér nincsen gyerekem nem kell kivel foglalkoznom :D

2012. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!