Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha van egy munkahelyem, ahol...

Ha van egy munkahelyem, ahol viszonylag jól is érzem magam, érdemes ott maradnom, vagy próbálgassak még dolgokat?

Figyelt kérdés
Családot eltartani nem tudnék belőle (55.000 a fizu), de egyenlőre jó itt. Később akár nagyobb is lehet a fizetés. Ha valaki korábban azt mondta volna, hogy egyszer itt fogok dolgozni, nem hittem volna neki, mert teljesen más mint amivel valaha is gondoltam h fogalkozni fogok. A kérdésem rszben az, hogy érdemes-e itt maradnom, főleg ha esetleg egyszer családom lesz és több pénzre lesz szükség, vagy keresgéljek lassan tovább? Főleg, hogy olyan vagyok, aki szereti a kihívásokat, az új dolgokat, és valójában még egyáltalán nem éltem ki magam. Nem fog ez később visszaütni, elégedetlenség, belefásultság formájában? Merjek kilépni? Amúgy voltak, és időnként most is vannak időszakaim, amikor legszívesebben felmondanék, de ez kb 2 nap, aztán lenyugszom. 25 vagyok, 4 éve itt a jelenlegi munkahelyemen.
2012. aug. 20. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképp próbálkozz, mert ennyi pénzből levegőt se lehet venni kb, és ha 4 év alatt nem változott, akkor talán később sem fog....

a hangulat meg máshol is lehet jó

2012. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha olyan vagy hogy szereted a kihívásokat, akkor LÉPJ! :) én is ott hagynám...:)
2012. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!